Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādā īpašumā ieguldīt naudu?

kallisto

Hiacintte

Pie šāda izklāsta, nevienu no opcijām nepirktu.

Patricia L

kallisto
Bet var jau tādu māju, ko es saucu par "dzīvoklis uz zemes". Tas ir, ar mazu zemes pleķi, viens stāvs, vienkāršs plānojums. Rindu mājas - dzīvokļi katram ar savu ieeju. Bet tos, ja neceļ tad jau neko.

Atbildot uz jautājumu - par 100 tkst. var māju uzcelt un labu dzīvokli nopirkt Rīgā.

Leila.

kallisto
Turpini meklēt, gan kādreiz atradīsies 4 istabnieks. Meklēšana var vilkties diezgan, ja skaidri zin, ko vajag un ko nevajag.

Ventspilī noteikti nepirktu par 100 tūkstošiem dzīvokli.

black sand

Nu ja Ventspilī nav četristabnieku tad nav.
majam ir arī bonusi,iespeja kaut vai kontrolēt kur Tava nauda aiziet,veca maska var gadīties grūst naudu ka caura maisa jo ko var zināt kāds ir mājas kopējais stāvoklis bet jaunajā projekta savukārt mēdz būt neadekvāti liela apsaimniekošanas maksa un samēra liela maksa par maz kvm.

Ja plānotu vēl bērnus un katram savu stūrīti +vēl vietu mantām tad noteikti skatītos tomēr māju .

Cilvēks, kam ir 100K, ne obligāti vēlas māju. It sevišķi, ja bērnībā tādā ir dzīvots un ļoti labi zināms, cik daudz laika un naudas tā māja prasa, Un nevajag te ļaļaļa par siltumsūkņiem, automātiku, ekomājām, gudrajām mājām utt.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Diamante

Ļoti labi saprotu autori, līdzīgu apcerējumu jau tepat zemāk tēmā par lētajiem dzīvokļiem ierakstīju. Var jau rakstīt, ka par 100k nevajag pirkt, bet kur tad lai beigu beigās dzīvo?! Jā, nauda milzīga, bet es kaut kā neredzu tos labos un lētākos īpašumus. Patiesībā jūtos līdzīgā strupceļā kā autore, tikai man vajag Olainē to īpašumu. Šeit ir šobrīd tieši 1 jauns projekts, kur 4istabu dzīvoklis maksā 115k. Nu tiesa Rīgā 4istabas jaunajā projektā maksā vēl vairāk. Veco projektu te, protams, pietiek līdzīgi kā Ventspilī, bet vecajos tiešām negribās pirkt. Un var jau teikt, ka 115k Olainē ir pārspīlēti un es arī uzskatu, ka tā ir, bet nu kaut kā nemanu lētākus dzīvokļus. Te iepriekš par rindu mājām runāja, vot kā reizi baigā tempā taisa augšā rindu māju projektu, jau noskaidroju, ka 120k par 130m2. It kā cena uz m2 būtu ok, bet man nevajag 130m2 lielu īpašumu. Vot, tad nu līdzīg kā autore sēžu 2 istabās, tikai mēs te 4 esam, un gaidu, ka varbūt kaut kas kaut kur parādīsies. Bet tie teksti, ka dzīvoklis pa 100k mazpilsētā nav tā vērts šķiet bišķi neadekvāts, vnk tāpēc, ka lētāku jauno būtībā nav. Un tas, ka var Rīgā atrast labu dzīvokli līdzīgā cenā neiztur kritiku- nu negrib visi obligāti Rīgā dzīvot.

Nu par 100tk kaut vai 3 istabu dzīvoklmi un majai, ja tos grib apzīmēt ar labiem, gan var stipri diskutēt .

Tacu vienreiz beidzat kultivēt stereotipu- ja ir bērni un kaut drusku nauda, tad viennozīmīgi vajag māju. Visi nav mājas cilvēki . Ka reiz, kamēr bērni bija mazi, tad maju izmantoju strikti tikai vasaras rezima. Nekas nebija labāk un ertak ka dzīvoklis , izvēlēts starp skolam, bērnudārzu, sporta un interešu vietām+ darbs kajam ejoša attāluma. Toties tagad, kad bērni vairs nav jāvada, kad darbi sakārtoti tā, ka var fleksiblak braukāt, kad sāk vilkt vairāk uz darza darbiem un tml- ja , tad maja piesaista vairāk( un pat tad nespētu visu laiku dzīvot ārpus centra). Tā ka autori saprotu. Un taisniba Leila.- ja nesasteigt, sagaidīsi savu.

diena

jaunā projekta celšanas izmaksas tak tādas pašas lielpilsētā vai provincē. izņemot zemi. kgan Rīgā zeme ne vienmēr īpašumā. hmm, manuprāt komunālie jaunajā varētu būt mazāki kā staļinietē. es jaunajā pirktu no šiem variantiem.

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka jaunajos projektos publika tomēr sakarīgāka. Vecā staļinmājā var uzrauties uz kaimiņiem - kaķus barojošām tantēm, dzērājiem trenuškās, kas par setrifikātiem iepirkuši dzīvokli un visādiem citiem dīvainiem tipiem. Jaunos projektos ts atkrīt.

Jaunajos arī ir sakpotāka apkārtne, koridors, parasti arī lētāka apkure.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406741