Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādā īpašumā ieguldīt naudu?

kallisto

Resnā Žurka

Sētnieku un dārznieku var nopirkt arī privātmājā, ne tikai obligāti maksāt par to dzīvoklī. Tā kā tas nekādi nav arguments par labu dzīvoklim.

black sand

eseni
Es jau arī neteicu ka viss un visur ir vienādi slikti bet arī jaunajos projektos ir nianses kuras daudzi neņem vērā kad ievācās un tad ir pārsteigumi. Jau pat Rīgā nav diezin kāda izvēle no jaunajiem projektiem tad citas pilsētas kur nav konkurences visnotaļ var būt tā,ka nedabū to ideāli variantu un to pašu vēl parcenotu

Papildināts 22.05.2020 13:58:

Nu piemeram

kaut šosejas tuvums varetu but minuss

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/ventspils-and-reg/ventspils/bebkp.html

black sand
Ar jaunajiem projektiem ir tā, ka pirms pirkšanas ir jānoskaidro kas un kā, tad nebūs pārsteigumi. Māte Google dara brīnumus! Nu kaut vai bēdīgās Kaivas ielas mājas, tad vēl bija unikāls projekts Prūšu ielā, Liepziedi vispār stāvēja iekonservēti kopš iepriekšejās krīzes, Teikā 100% ka dabūs mašīnu parkot dzīvoklī utt.
Tā pat arī mazpilsētās cilvēki prasti zin, kuri ir bēdīgie jaunie projekti, kad jāturās pagabalu.

Papildināts 22.05.2020 17:53:

Māja pa 90tk mazpilsētā, šosejas malā, pretī dzelzceļam uz ostu... brr. Un tur pat virtuves nav!

black sand

eseni
Mazākas pilsētas problema ir ta ka jaunus projektus tur ceļ reti un lidz ar to Tev var kaut kas nepatikt bet vai nu jāņem kas ir vai arī jāpaliek bez. Nav jau Rīgā! Bet nepatikt var daudz kas,viens no tipiskākajiem momentiem ir uzspiests apsaimniekotājs uz X gadiem bez konkurences.

Bet nu tas tā.... ir jau ari citi sludinājumi, nav baiga izvele tapat ka dzīvokļiem bet vismaz mājām par to pašu cenu lielāka platība un svaigāks remonts.

Es neredzu tos baigos plusus lieliem dzīvokļiem, ar lielu dzīvokli ir domāts 3 istabas un 160 un daudz vairāk kv.m. Ko tajās telpās valsi dejo? Ja ir arī telpas daudz un katrai telpai ir savs pielietojums, tad jā. Nu tur trīs bērni, katram istaba, vecāku istaba, viesistaba, kabinets, tad skaidrs, tur jau jau sešas istabas salasās, bet tā kas tiek 40kvm guļamistabā darīts tàds, ko nevar izdarīt 14kvm guļamistabā? Ja vien neskaita lieku mantu un parpalu krāšanu.

Demara
Nu cik es esmu redzejusi, tad tiem 160kv.m. 3istabniekiem, 40 ka minimums ir terase

MioMioMio

Kurā brīdī tad bija runa par 160 m2? Nu tas, protams, ir atliku likām un vēl parasti par daudz.

Es kaut kā sapratu, ka diskusija ir, vai trīsistabnieks var skaitīties normāls arī ar 60m2 vai jābūt kādiem 80+m2.

black sand

Demara
Jēga ir diskutabls jēdziens,ir jau tauta kurai vajag plašumu un vietu kur elpot,augstus griestus utt. Bet te vairāk bija saruna par to vai trisistabnieks uz 60 kvm ir adekvāts piedāvājums. Tādēļ arī es šajā cenu kategorija ap 100 tk piedāvāju labāk skatīties māju,ir vairāki piedāvājumu tajā pilsēta uz 80 tk kur mājai vismaz ir normāls lielums un vēl daži dārgāki kur jau protams arī telpā ir lielāka un pati maja nesen celta. Optimāli tomēr būtu 80 kvm ja ģimenei bet ja tādu piedāvājumu nav tad jāskatās mājas jo "piepirkt klāt" ja aptrūksies nevarēs

kallisto

Ja mēs atgriežamies pie mana sākotnējā jautājuma, tad tur abos gadījumos (gan četriniekam staļinietē, gan trijniekam jaunajā projektā) ir ap 100 kvm, nezinu, no kurienes izlīda diskusija par 60m²

Man personīgi ērtāk liekas 100m² izvietotas četras istabas, jo trīsistabu variantā gribi negribi sanāk daudz tukšas platības. Tas gan, protams, der ļoti labi cilvēkiem, kam mēdz "sienas nākt virsū", bet mums tā nav (pagaidām )

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406741