Korona vīruss. 32.daļa.

ogai1

Slēdza ogai1: "Lapu limits ;)".
ogai1

...turpinājums

Resnā Žurka

32 labi saskan ar vakardienas noslēgumu.

Papildināts 19.05.2020 09:15:

Man jaunākajām bērnam ir tik ļoti NEskolotāja mūzikā, ka nekas cits neatliek kā izmantot vecāku līdzdalību mācību procesā. Izskaidrošanai nevis pildīšanai bērnu vietā. Citiem gan vecāki pilda. Baigi labi var redzēt pēc atzīmēm reitingos starpību starp vietu klasē, kad pildīja paši skolā un tagad mājās. Mans bērns ar savu patstāvību auzšļūcis par vietām desmit uz astes pusi.

Papildināts 19.05.2020 09:15:

Aizšļūcis

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18406587-korona-viruss-31dala/149/

Valstiski pateikt, ka lielākajai daļai tā matemātika pa īstam nav pavelkama un tie nevalstiski netālredzīgi traucē tiem, kuri varētu gan, ja netraucētu - nu kurš politiķis ko tādu teiks?

Varētu arī skaļi neteikt, bet organizatoriski atrisināt. Tie vieni mācās viena līmeņa matemātiku, tie otri - cita līmeņa, bet tā taču būtu diskriminācija.

Lai gan, ja par MATEMĀTIKU un COVID.

TIE SKAITĻI IR AR IEROBEŽOJUMIEM UN PRETPASĀKUMIEM! Zviedrijā ir tikai 25 pulcēšanās limits un kaut kāda aizsardzība vecajiem. Pārējais gandrīz kā parasti. Paskatieties skaitļus!

Kas būtu, ja pasākumu nebūtu?

Papildināts 19.05.2020 08:28:

VLapsa
Agitis_ no malas vienkārši izvilka pareizo lozi, liekot uz 1 no 2 iespējamām kārtīm.

Kādu kārti?! Nē nu moš nepamanīju, tos viņa un Raimja linkus nelasu. Bet nekādu analīzi, risinājumu, iespējamo scenāriju no viņa nemanīju. Apsaukājās dūšīgi, bet tas arī viss. Tā bij tā kārts?

Ļoti viltīga atbilde. It kā ne par Raimonds1 domām un atsaucēm un linkiem, bet tomēr jā, viegli attiecināt.

Kāpēc nelasiet manus linkus?

Palasiet. Varbūt noder. https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03724799

https://www-pub.iaea.org/MTCD/Publications/PDF/TE_1681_web.pdf

Pirmais par jau zināmu metodi, noteiktos apstākļos, otrais - pagaidām hipotēze, kā izmantot izotopus nevis pusvadītāja kristālā, bet gan bioloģiskā struktūrā. Varbūt pat ar COVID kas sanāk!

Dodiet plusus! Un kas tā par temperatūru, vajag 36.6°C. Vēl es gribētu, lai tie 14 mīnusu licēji te uzraksta, kas par lietu. Ar visiem saviem otrajiem un trešajiem profiliem.

Nedabūsiet projektu un ideju.

20 minūšu pauze. Komentu nav. Neviena mīnusa. Jāapspriežas, ko atbildēt.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Cucamonga

Naducis

es to saucu par māku mācīties. Skolotāja skaidro, sūta materiālus, bērnam jāsaprot, ko vajag redzēt-saskatīt. Lūk šo māku pašam ieraudzīt, es nevēlos traucēt.
Runajot par reitingiem-mana meita savu vietu klases reitingā nav mainījusi-mācās pati. Pati plāno laiku. Pati visu meklē, māk atrast. Nu varbūt pārējā klase ir krietni uzlabojusi savu sekmību.
Puikas klase ir par mazu. 6 bērni. Bet izskatās, ka tur bez izmaiņām. Reitingos. Visu laiku gāja līdzīgas proporcijās

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Lusesita

Raimonds1

Mīnusus tev nelieku. Neatceros, vai maz esmu likusi. Bet padomā - pazīstot publiku - cik cāleņu, pat, ja atvērtu šos linkus, tā brīvi izlasītu un saprastu, kas tur ir? Vairums pat latviski nesaprastu, kā arī angļu valodas dēļ. Un tas nav ne uzbrauciens mums visām, ne akmens mūsu dārziņā. Ieliec labāk anotāciju vai tēzes latviski, no tā būs lielāks labums nekā, ja neviens vispār neizlasīs.

Klau, no kurienes tev tāda ilūzija, ka meitieši šādu infu tā vienkārši - hrjasj! - izlasīs un novērtēs? Vari kaisīt pērles cik gribi, angoras kaķi tās neuzlasīs un neēdīs.

Ir dažādi priekšāteikšanas līmeņi.

Piemēram, paskaties uz reizrēķinu.

Jau lielāka priekšāteikšana - kurus reizinot sanāk 6.

Pavisam liela priekšāteikšana - kā no 1 un 6, 2 un 3, 4 un 4, 6 un 6, 7 un 8 atlasīsi īstos skaitļus.

un tā tālāk.

Kā to sarakstīsi formulās.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

Naducis

Cucamonga
māku mācīties mana lielā ir apguvusi ļoti labi. Vienkārši apjoms, kas tagad ir jāpaveic uzreiz divās skolās, ir milzīgs. Tur, kur līdz šim bij fiziska slodze, ir - niskaties, uzraksti recenziju, pāspriedumu, analīzi. Reāļi viņa to vien dara, kā sēž datorā

vienus Dievs tas Kungs aplaimo ar bērniem, citus soda

Быть пессимистом потрясающе. Я всегда или прав или приятно удивлен.

Ir dažādi priekšāteikšanas līmeņi.

Piemēram, paskaties uz reizrēķinu.

Jau lielāka priekšāteikšana - kurus reizinot sanāk 6.

Pavisam liela priekšāteikšana - kā no 1 un 6, 2 un 3, 4 un 4, 6 un 6, 7 un 8 atlasīsi īstos skaitļus.

un tā tālāk.

Kā to sarakstīsi formulās.

Nu, ar tiem linkiem tāpat.

1.Ir jau gatava terapijas metode, ir PIEŅĒMUMS, ka varētu kas sanākt. Tā mtode jau ir izmēģināta un lietota. Noteiktos apstākļos šo ieteikumu var pārbaudīt.

2. Ir hipotēze. Tehniska, kristāliska pusvadītāju struktūra. Iztēle. Kā būs ar bioloģisku struktūru.

Un vēl ir nezinātāju uzpūtība un projekcijas, mīnusi un temperatūras, lai tie varētu labi emocionāli justies. Uz to rēķina, kuri kaut ko grib uzzināt, jau zina un spēj izdomāt. Vai tadam ar ideju nav jājūtas LABI arī idejas izstrādes sākumā? Vai tomēr sabiedrības iedomātais pārākums ir svarīgāks?

Tie matemātikas nezinātāji taču jūtas labāki par tiem zinātājiem!

Cucamonga

Naducis
Lūk tas jau būtu cits jautājums. Vai tiešām var uzdot tik daudz darbu, pie kuriem pusaudzim nav iespēju atrauties no datora vai mājas darbu pildīšanas.

Tā kā mācību gads jau beidzas, es šo jautājumu izlēmu vairs necilāt. Bet novērojums identisks. Meita, kura māk plānot savu laiku, tik daudz nav mācījusies nekad iepriekš. Nu tas tikai novērojums, jo meitas mācībām es nesekoju. Ja šitā majmaciba turpināsies arī rudenī, šo jautājumu "pacelšu" kā obligāti skatāmu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Lusesita

Izlasīju vakardienas nobeigumu. Nesapratu nīgros komentus Naducim. Humanitāram cilvēkam pašam iedziļināties un izprast matemātiku, fiziku (ja vispār) ir ļoti grūti un aizņemtu drausmīgi daudz laika uz citu priekšmetu rēķina. Pilnīgi saprotama vēlme pēc palīdzības. Es tur vispār neko nespētu palīdzēt bērnam, brīnos, ka Naducis vēl kaut ko rubī.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18406767