Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ko nozīmē TA ieraksts

Bozulis

Netipiski trokšņi motorā. Dūmainības pārbaude nav veikta pilnā apjomā.

Cucamonga

Bozulis
Man gan nav dīzeļauto, bet iespējams TĀ "nobijās" no tiem trokšņiem (kuriem dzinēja nav jābūt) un izlēma pārtraukt pārbaudi, jo sazin-vai tas auto "sprāgs" vai vienkārši dzinēju noķīlēs. Tas mans minējums.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
tnx. šodien vedīšu pie meistara un tad tik izlems, pirkt, nepirkt. bet izbraucot, nekādi trikšņi, raustīšanās, vibrācija vai kas cits kieks nebij.

TrakaAnna

Bozulis
Motora remonts gaidāms. Tagad varbūt arī nekādu trokšņu nebūs - iespējams iegāzta kāda motora eļļas piedeva un uz brīdī ir labāk. Iespēju blēdīties netrūkst, ja zina, ko dara.

Šādas piezīmes ir pamats vispār neskatīties dīžeļauto un netērēt tam laiku.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

robchix

Netipiski trokšņi motorā. Dūmainības pārbaude nav veikta pilnā apjomā.

bet izbraucot, nekādi trikšņi, raustīšanās, vibrācija vai kas cits kieks nebij.

Izbraucot visdriizaak negrieza redlainaa. Bet duumainiibas paarbaudee griezh vismaz divas reizes. Kas noziimee ka pirmaja reizee uzgaazeejot paraadaaiijaas netipiski trokshnji..

Iespeejams ka iegrabeejaas kaads nepievilkts vaaks vai detalja, bet to vislabaak pateiks iipashnieks. Vai arii skatoties pie meistara arii ir paaris reizes jaauzgriezh liidz galam, ieprieksh protams papraasot iipashnieka atljauju, jo citaadi iipashnieks pateiks ka juusu meistars sasipa auto...

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
TrakaAnna

robchix
Auto tirgū ir tūkstošiem piedāvājumu. Es teiktu - lai īpašnieks brauc tālāk ar savu grabažu Cenas ir labas un pieprasījuma trūkuma dēļ, īpašnieki ir stipri pielaidīgi.

Zinu, ka Mazdas 2,0 l Comprex dzinējiem ar mehānisko kompresoru nemērīja atgāzes. Man savulak tāda bija, priecājos es un priecājās draugi, kad daudzus gadus brauca, neraizējoties par atgāzu dūmainību.

TrakaAnna
muļķības, droša apskate teica, ka ņemams, tik pabrīdināja kas uz priekšdienām draud mainīt. nopirku.

Kapriza

Bozulis
Ko mainiit, motoru?

TrakaAnna

Bozulis
muļķības, droša apskate teica, ka ņemams, tik pabrīdināja kas uz priekšdienām draud mainīt. nopirku.
Ja jau esi gudra, ko prasi padomu

Uz priekšdienām droši vien būs jāmaina šāles Tad jau var pirkt auto,

Cucamonga

Nu ja. Katram savs. Man katra lieks troksnītis savā, līdz riebumam savestā kārtība auto, šķiet "mirstamā kaite", bet te-TA līdz galam neveikta un viss Ok. Nē, nu skaidrs, ka lietotai masinai kaut kas būs jāmaina. Bet tā taču nevar būt otras, tādas pat, mašīnas cena.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406805