Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju padomju laika mācību grāmatas 1.–11. klase.

Naglaarviitni

Naglaarviitni

Kā saprotu, skolu bibliotēkas sen visu izsviedušas makulatūrā. Kur varētu meklēt? Vai varbūt kādam bēniņos mētājas? Pamatā interesē pēdējo gadu (1975.-1990.) grāmatas un eksaktie priekšmeti - matemātika, algebra, ģeometrija, fizika, ķīmija. Mazo klašu dabas mācība. Latviešu valoda. Ģeogrāfija. Bioloģija. Rasēšana. Krievu valoda.

PSKP vēsturi var izlaist.

Četri vēji

Uzprasīšos pie viena - ja Tev gadās matemātikas grāmatas dubultā, tad, lūdzu, piedāvā man. Kolekcionēju. Jaunākās gan lielākā daļa man ir, bet līdz 70. gadu vidum ir robi, pa kādai varētu arī nebūs no 75. - 85. gadam. Interesē arī vecākas. Interesē arī Latvijas laika.

Paskatīšos, kas man ir lieks/dubultā (vajadzētu būt 6.-8. Pogorelova ģeometrija, iespējams, arī 9.-11., ja atradīsies, tad piedāvāšu, bet tas diezin vai būs šonedēļ, jo daļa man darbā stāv.

Vai interesē arī didaktiskie materiāli matemātikā? Un noteikti ir vecās (pirmais izdevums laikam, vēl lielās, A4 formāta) Menča 1. skaitļu slejas, pat vairākas, paglābu no izmešanas skolas bibliotēkā savulaik. Interesē?

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Naglaarviitni

Četri vēji
Man nav būtiski gadi, nekāds spečuks sortimentā neesmu. Vienkārši, kā rādās, nāksies nopietni sekot līdzi, ja negribu, lai manējie aiziet pa reni uz leju, līdz ar to gribu sava laika grāmatas, kur paskatīties paralēli. Lai nu kas, bet "nekompetenču" izglītība ļaunajā PSRS tomēr bija līmenī.

Pagaidām nekas nav pieklīdis. Ja parādīsies, padalīšos.

Par didaktiskajiem materiāliem - varētu interesēt. Bet nekas steidzams.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406893