Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pabalsti uk

balabishiii

Sveikas. vai te ir kada mamina no uk? isti neizprotu pabalstus te... un nesaprotu kur meklet info..ja kada varetu palidzet butu jauki. esmu grutniecibas 16ned.

Hiacintte

Palasi te: https://www.nhs.uk/conditions/pregnancy-and-baby/maternity-paternity-leave-benefits/

Kā arī gov.co.uk ierakstot meklētājā maternity leave d

balabishiii
Es esmu.

Daudz aktuålas info lasït var gov.uk måjaslapå.

Ja kas neskaidrs, var uzprasït vecmåtei, pie kuras ej.

Facebook ir grupa "Latviešu mammu UK forums"

CAB (Citizens Advice Bureau) tagad droši vien nestrądă, bet arï tur var sañemt informăciju dažădos jautăjumos!

Hiacintte

mea

jau petiju sis lapas...bet tikai apjuku. tik daudz varaintu..

sanemu universal credit... jo nevaru stradat full time jo esmu viena ar 3 berniem te. stradaju 20h nedela. un nesen saja vieta tik 8nedelas.

kas notiek kad vairak nevaru stradat? pagaidam gan esmu 16 ned stavokli.  kas notiek ar universal credit? vai man ir kads pabalsts kam japiesakas? un kur japiesakas? visu nakti petiju un lasiju un joprojam neko nesaprotu kas man pienakas un kas ne. uztraucos jo esmu viena...bail par iri kad beigsu stradat...jo nav neviens kas varetu palidzet

Hiacintte

Cik nu es uz ātro atrodu, tad universal credit un maternity allowance nemaksā vienlaicīgi. Var sarakstīt visus jautājumus uz lapas un zvanīt viņiem, jautāt visu, vai arī iet uz vietas uz tuvāko konsultāciju vietu.

Te ir links, kur var online aprunāties ar aģentu.

balabishiii
Ja ir pieșkirts UC, tad ar tiem jăsazinăs, kas un kă. Ieteicams bűtu gan turpinąt strădă, lai, ja nu kas, varętu sañemt maternity pabalstus. Tur ir daudz nosacïjumu, kas pielăgojami konkręti situăcijai, un diez vai kăds büs te tik kompetents, lai jüs konsultėtu. Vislabåk šo info noskaidrot pie UK atbilstošajăm institücijăm un amatpersonăm.

Vai bęrna tęvs nepiedalïsies bęrna uzturęșanå? Ja nė, tad varbút turpmäk vajag izmantot UK bezmaksas kontracepcijas iespęjas, lai nebűtu bezizejas situăciju.

Saulcerite.

balabishiii
Vai pareizi saprotu tavu situāciju- tev ir 3 bērni un esi 4tā gaidībās? Esi viena svešā vietā (8. Ned.), uztraucies par iztikas līdzekļiem.

Kur ir gaidāmā bērna tēvs? Kur ir esošo bērnu tēvs (i)? Esošie bērni iet skolā?

Vai pārvaldi angļu valodu?

Ko tu strādā? Kādā sfērā? Vai tas ir legāls darbs?

Varbūt tev vajag citu palīdzību, ne tikai info par pabalstiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406899