Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krūts bērns un piena maisījums

Veetra30

Labdien,cāļa māmiņas.Esmu tuvu izmisumam un ceru uz jūsu palīdzību un pieredzi.Stāsts ir par to kad mana gandrīz 8 mēnešus vecā čiepa ne parko negrib ēst piena maisījumu,bet man pašai pieniņš ir ļoti maz,pietiek labi ja divam barosanas reizem,parejas reizes pups tiek zist ,lidz aizmieg ,bet loti biezi celas pa nakti un ziz atkal to pupu,bet piena tur praktiski nav.Ko lai iesak,ka lai pieradina pie ta maisijuma?

Hiacintte

Ir bērni, kuri neēd maisījumu un nevajag izmist 8 m vecs bērns ēd jau piebarojumu, taisi putras uz piena bāzes (maisījuma), jauc to maisījumu klāt biezeņiem, tūlīt jau varēs sākt dot Skābpiena produktus. Būs labi, bērnam pietiks, pati tik nestreso.

Man nācās veselības dēļ uz 9m vecumu noņemt barošanu, un bērns neņēma pudeli. Nu neko, ēda visu no mūsu galda, nekas jau cits neatliek.

Papildināts 23.05.2020 08:04:

Nu jau pusotrs gads un neko, veselīga meiča, viss pietiek un viss labi, tā arī nekādas pudeles nedzēra.

Veetra30
Mums tieši tikko bija krīze. Meitai 9 mēneši. No krūts atteicās jau sen, 2 mēnešu vecumā. Maisījumu ēda ļoti daudz. Svars nāca klāt nenormāli. Bet ar piebarojumu viss nostājās savās vietās. Bet sāka attiekties no maisījuma. Normu centos dabūt, liekot klāt pie piebarojuma. Ne vienmēr izdevās visur pielikt (neveidojas tāds ēdamais, lai bērnam garšo), bet vismaz kaut cik. Sāku dot maisījumu agro brokastu laikā. Viņa mostas ap 6 un grib uz vecāku gultu. Tad iedodu pudeli un guļ tālāk. Pirms tam ēda tikaiparastāsbrokastisP-Pputru ar augļiem. Pēc tam sāka prasīt arī padienu.,pirms pusdienlaika. Un vakara pudele ir joprojām. Ne vienmēr izēd visu, bet priecājos par katru ml. Papildus ēd aitas piena jogurtu, tagad arī govs piena jogurtu (agrāk ne bērns, ne viņas vēders akceptēja). Kaut kā pa druskai lasam kopā nepieciešamo devu.

u

Papildināts 23.05.2020 09:04:

Atkal cālim "bizdings" är tiem burtiem. Piedošanu!

Reizēm labi dzer maisījumu, kas ir atdzesēts, bet pie mums karsti. Esam ļoti saulainā zemē.

Hiacintte,kā tieši to maisījumu piejauc klāt putrām,vārot pieber klāt,vai kā savādāk,piedod par stūlbo jautājumu,bet nav bijusi saskarse ar tādām lietām

Hiacintte

Veetra30
Ir jau putras ar pienu, tas rakstīts uz pakas. Tur neko klāt likt nevajag. Dārzeņu biezeņiem pieber pāris karotes, skaties konsistenci.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406931