Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Naudas teresana- daudz par daudz

Jasmiins

Ka jums izdodas nenoteret vairak, neka planojat? Es sapratu, ka tereju nepieklajigi daudz, turklat bez ipasiem pirkumiem. Partikas veikalos cenas neskatos, nezinu, cik kas maksa, vnk nemu to, ko vajag (vai gribu). Izmantoju spendee aplikaciju, gribeju paskatities, ka man izdodas iekrat, jo pec darba mainas pamatigi pieauga ari alga. Bet... Parpalikums no algas katru menesi ir mazaks un mazaks. Turklat drebes perku reti (esmu no tiem kas nonesas lidz caurumiem, lidz pirks ko jaunu. Besi iepirkties). Ir, protams, kadi extra terini, kas nav katru menesi, apdrosinasanas, skate, medicina utt. Bet ir sajuta, ka tapat partereju. Es zinuka ir cilveki, kuri no sis pasas summas identiskos apstaklos noteretu labi ja pusi. Protams, ir ari tadi, kad butu minusos.

Tatad, kadi ir jusu teresanas paradumi, ka sevi kontrolejat, kam pieversat uzmanibu?

2x vai 3x padomāju, vai man to pirkumu tiešām vajag. Piemēram, pēc pagājušās sezonas bija ideja, ka vajag nomainīt velosipēdu. Paskatījos variantus, bet līdz galam neko neizvēlējos un nenopirku. Šogad sakarā ar velosacensību atcelšanu un citām aktivitātēm tas jaunais ritenis krātu putekļus.

Kļavaslapa

Kur ir problēma iemācīties sākt skatīties veikalā cenas?

Kļavaslapa
Kur ir problēma iemācīties sākt skatīties veikalā cenas?

Un ko tas dos? Ja autorei nav trenēta domāšana konkrētajā virzienā, tie būs tikai skaitļi bez seguma.

Hiacintte

Lai sevi savāktu, var iet uz veikalu ar konkrētu naudas summu, kartes atstāt mājās. Tas liks skatīties uz cenām un skaitīt līdzi.

Borts520643

Un ko tas dos? Ja autorei nav trenēta domāšana konkrētajā virzienā, tie būs tikai skaitļi bez seguma

Nu bet tiesi ta. Par riteni piemers labs. Ta pamazam saku darit ar lielakiem pirkumiem. Bet ikdienas terini tapat paliek.

Hiacintte
Ouch, man gandriz vai panika sakas, par to vien iedomajoties. Tas ta loti brutali. Es drizak butu ar mieru sakt ar sarakstu.

Bet tas nav uz partiku tikai. Man, piemeram, nekad neintereseja, cik maksa auto mazgasana. Ka tik man izdeviga vieta un laiks. Un ta ar visu. Es sevi mierinu ar domu, ka neperku nevajadzigus kramus un drebes, kuras nekad nevilksu. Tapat sanak jau iekrat kko, tapat sanaca ari pirmajai iemaksai dzivoklim diezgan atri iekrat. Bet problema ir taja, ka es zinu, ka vareja but labak.

Alija

Uzliec konkrētu summu, kas algas dienā aizskaitās uz krājkontu. Tērēšanai paliks mazāk, nāksies sākt skatīties uz cenām.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Piekraujam saldētavu ar daudzveidīgu pārtiku.

Tā, lai tur būtu gan ogas, gan zupas izlases, gan dārzeņi sautējumiem, gan saldējumi, pelmeņi, garneles, kotletes utt.

Virtuvē plauktos jābūt rīsiem, grūbām, zirņiem, pupām, miltiem, visādiem makaroniem.

Tad veikalā var piepirkt vajadzīgo - kādu tomātu mērci vai ko citu.

Nu un, protams, daļu no tā visa izaudzējam paši.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Hiacintte

Raimonds1
Nestrādā, vienmēr var nopirkt vēl un savādāku, jo to, kas mājās, negribās.

Jasmiins
Saraksts nepalīdzēs savākties, bet mēģināt jau var. Es vienmēr eju ar sarakstu un tāpat nopērku to, kas sarakstā nebija.

Alija
Lai cik tas ari nebutu divaini, es ta dariju, kad ienakumi bija mazaki. Nevis uz krajkontu, bet vienkarsi uz kontu cita banka, kuram man nav kartes. Attiecigi, ja kaut ko vajadzeja, man vajadzeja parskaitit naudu uz citu kontu cita banka, kur man ir karte. Tas tik tiesam lika 10 reizes padomat, vai man to vajag. Kops panemu kreditu majoklim, abi konti bija patuksojusies, un tad es atmetu tam ar roku. Es tagad saku domat, varbut ir verts atjaunot so? Japapeta, ka ar konta uzturesanas komisijam un starpbanku parskaitijumiem.

Papildināts 23.05.2020 15:08:

Un tikko biju veikala. Es pamaniju, ka pirkumi ir pardomataki, ja nebrauc iepirkties ar auto. Jo tad viss jastiep uz sevis, un tad rupigi ari padoma, cik vares mugursoma likt bet bez ka var iztikt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406939