Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērniņa ieņemšana

Greta97

Sveikas , lieta tāda .
Pēdējās mēnešreizes beidzās 01.05 , ar draugu plānojam bērniņu un neizsargājamies .
Šobrīd man gandrīz visu laiku temperatūra stāv 36.9 no rīta , 37.2 dienā. Visu laiku sajūtu nogurumu , bet īsti tādu neko nogurdinošu nedaru.
Krūtis i palikušas stingrākas un liekas ka piebriest , galiņi sāp vairāk , nekā pašas krūtis.
Taisīju šodien testu 23.05 , bija negatīvs.
Vēlos uzjautāt vai pastāv iespēja , ka mums ir sanācis ? Vai testu taisīt ir par agru ?

Mailo28

Greta97
Es tavā vietā vnk dotos uz Gulbi nodot analīzes un tad jau vakarpusē zināsi atbildes

BloomingCactus

Greta97
Cik vidēji Tev garš cikls?

par agru. ja vēlies reālu rezutātu un ietaupīt naudu uz testiem, tad to taisi ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām. jā, grūti gaidīt, bet tas tāpat nemainīs faktu, ka esi stāvoklī vai neesi.

Greta97
Ciklu skaita no dienas, kas mēnešreizes sākas, nevis beidzas.

Meteo

Greta97
Cik garš cikls? Es vispār nejutu nekādas izmaiņas līdz sapratu , ka nav mēnešreizes.

Peonija_Melodija

Pie standarta cikla (28 dienas) OV varētu būt bijusi 14-16.05. Vēl par agru testiem. Uz jūnija sākumu visdrīzāk var ko mēģināt testot vai just.

Papildināts 23.05.2020 16:45:

Ui, saputrojos. Pēdējās MR + 14-16 diena, kad varētu būt bijusi OV. Un tad no tā brīža vēl nedēļas 2.

Peonija_Melodija

28-29 dienas cikls .

Papildināts 23.05.2020 17:56:

Bet nesaprotams ir tad , kāpēc man ir temperatūra . Visu laiku vienāda un gandrīz nemainās , neesmu saaukstējusies un viss ir labi.

Mailo28

Greta97 Man personigi vnm ir temperatūralīdz mr sākšanās.

Mailo28

Iepriekš tā nekad nav bijis , pat ja MR tuvojas .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406949