Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājdzemdības

Zajecs`

Zajecs`

Pēdējā laikā nevaru atrast ierakstus par šo tēmu. Varbūt kaut kur paslēpusies? varbūt ir kāda slēgtā grupa? Padalieties! Paldies!

Varbūt kāda vēlas padalīties ar savu pieredzi/stāstu..

Tendences, vecmātes utt.

Pēdējās izmaiņas: Zajecs`, 25.05.2020 10:29.

Mazais_dzivnieks

Facebook ir majdzemdību grupa, kur var smelties informāciju. Šeit cālī neesmu manījusi.

tabidze

Zajecs`
šādā laikā mājdzemdības??

jau tā riskants pasākums...adrenalīna trūkst?

Mazais_dzivnieks

tabidze
Šajā laikā dzemdēt stacionārā? Tur jābūt īpašai drosmei! Ne tikai fiziski un psiholoģiski sačakarēs, bet arī iespēja Covid saķert ir nesalīdzināmi lielāka.

Zajecs`

Mazais_dzivnieks
Jā, Facebook grupā esmu, bet tur ļoti maz kas nāk klāt..

Papildināts 25.05.2020 11:49:

tabidze
Tieši šī laika dēļ mājdzemdības

SunSun

Zajecs`
Stārķa ligzdas vecmātes ir pieredzējušas, profesionālās un arī ļoti cilvēcīgas un jaukas. man 2 bērniņus pieņēma Māra Grieze, ļoti labas atsauksmes no manas puses tas gan bij Siguldas slimnīcā, bet viņa pieņem arī mājdzemdības

Zajecs`

SunSun
Paldies par atsauksmi! Māra būs arī mūsu vecmāte

Šis jau laikam svarīgākais:

vecmātes ir pieredzējušas, profesionālās un arī ļoti cilvēcīgas un jaukas.

tabidze

Zajecs`
Tieši šī laika dēļ mājdzemdības

un kovid mājdzemdībās nevar noķert? smaga asiņošana, citas komplikācijas?

nu, nu....

Man radies iespaids, ka tāpēc arī par mājdzemdībām sevišķi nerunā - visur, kur publiski sākas kāda apspriešana, ierodas daudz kategoriskie pretinieki. Bet priekš kam karot. Kas grib un kam dakteri ļauj, tās izvēlas, ko tur daudz apspriest.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

SunSun

vilks
Vai ne!

tabidze
Protams ka mazāka saskare majdzemdībās ar citiem cilvēkiem nekā slimnīcā, tas taču loģiski. Saskare tikai ar vecmāti un pediatru, slimnīcā viss personāls un citi pacienti vismaz 3dienu garumā

Zajecs`
Cik forši! Māra man patiešām ļoti palīdzēja, mācēja atrast īstos vārdus un iedrošināt gan mani gan vīru arī labi novadīja abas dzemdības, katras bija kādas nelielas aizķeršanās un ļoti veiksmīgi tikām ar visu kopā galā. Man patika arī ka visu izstāstīja un izskaidroja, prasīja manu piekrišanu visām darbībām. pirms dzemdībām jūs visu izrunāsiet un pēc dzemdībām ir vēl viena mājās vizīte, kur var pakonsultēties par zīdīšanu un tā. Lai Jums viss veiksmīgi un labi izdodas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406999