Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājdzemdības

Zajecs`

Joruta_g

Alija
Bet raksts gan ļoti labs

Papildināts 06.05.2021 19:47:

tulipmadness1

Tu esi dzemdējusi mājās?

Joruta_g
Vai TU esi dzemdējusi mājās?

Joruta_g

Tieši tā lielākā daļa "normālu" cilvēku atbild uz jautājumiem

mana atbilde ir nē, es dzemdēju pirmo bērnu stacionārā,bet es apsvēru iespēju dzemdēt mājās. Ar otro bērnu šobrīd pat vairs neapsveru iespēju par mājdzemdībām.

Joruta_g

Es arī neesmu dzemdējusi mājās un zini ko? Tāpēc es arī nenāku iekšā diskusijā, kur prasa pieredzi par mājdzemdībām un nesāku agresīvi uzbāzties cilvēkiem Ja tev nav tādas pieredzes, tad ko tu šeit meklē?

Te neviens nejautāja - ko labāk izvēlēties, dzmedības stacionārā vai mājdzemdības? Bija konkrēts jautājums - vai kaut kur ir vairāk informācijas par mājdzemdībām un vai kāda var padalīties ar savu mājdzemdību pieredzi.

Es vienkārši nesaprotu tādus cilvēkus, kā tevi

Joruta_g

Kapēc es nedzemdēju mājās? Jo es nespēju stāvot pie spoguļa, skaļā balsī un skatoties sev acīs loģiski pabeigt augstāk uzdoto jautājumu.
Tāpēc es arī palūdzu kādai, kura ir dzemdējusi pabeigt šo teikumu.

Papildināts 06.05.2021 20:04:

tulipmadness1
Viss labi- nešausti sevi tev nav jāsaprot mani! Ar Tevi viss ir kārtībā

Joruta_g

-"tas nekas, ka bērns var nomirt- galvenais, ka man ir komfortabli?

Tieši pretēji, jo stacionārā biežāk rodas dzemdību darbības traucējumi, jo oksitocīnam slimnīcā ir ļoti grūti ražoties.

Es savu trešo bērnu dzemdēju mājās, jo gribēju glābt viņa dzīvību un negribēju sačakarēt viņa dzīvi, atšķirībā no pirmā bērna, kurš nespaspēja ierotēt dzemdību ceļos, un gandriz zaudēja dzīvību. Tas viss bez nekāda medicīniska iemelsa - vienkārši pienāca mana kārta un brīvs dzemdību galds.

Joruta_g

Nav dzirdēts par zinātniskiem pierādījumiem, ka slimnīca (sienu krāsa, flīžu šuvojamais materiāls vai dezinfekcijas līdzekļi) izdalītu kādu vielu, kas kavē oksitocīna ražošanos...

"komforts"

oksitacīna izdali regulē smadzenēs.

ja kādam nav "komfortabli" slimnīcā, tad jā- arguments ir "MAN mājās ir komfortablāk".

Alija

Joruta_g
ir gan. Lūdzu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4238062/

Tur ir arī par oksitocīna izmaiņām.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Joruta_g
Oksitocīns ir laimes hormons, domāju, ka tikai dažām īpašām sievietēm slimnīca rasa īstu laimības sajūtu.

Un dzīvnieki bīstamā vietā nedzemdē, aiztur dzemdības, līdz briesmas vairs nedraud. Ar cilvēkiem tas pats - zemapziņā pietiek ar vienu nepatīkamu pieredzi, lai bloķētu dzemdību gaitu.

Nu kura plāno dzemdēt mājās? Godīgi- tīri antropoloģiskos nolūkos gribētos dzirdēt to sarunu ar sevi galvā, kura sākas ar vārdiem "ja kaut kas noies greizi un mazulis nomirs....."

Es tEV varu pateikt. Ja mani bērni būtu miruši mājdzemdībās, es, sev acīs skatoties, varētu pateikt, ka ES izdarīju visu, ko varēju viņu un savā labā. Ja mani bērni būtu miruši slimnīcā, es to sev pateikt nevarētu un visu mūžu uzskatītu sevi par vainīgu, jo būtu uzticējusi savu bērnu dzīvību svešiem un vienaldzīgiem cilvēkiem.

Jauna ēra uzrakstīja pareizi, dzīvnieku mātītes stresā nedzemdē, viņas aiztur dzemdības. Slimnīcā nonākusi sieviete arī stresā aiztur dzemdības, tikai viņu ar zālēm piespiež dzemdēt. No vienas puses viņas ķermenis strādā, lai pasargātu bērnu, no otras puses zāles to bērnu dzen ārā. Tāpēc arī ir tik daudz plīsumu dzemdību iestādēs un salīdzinoši maz mājdzemdībās.

Man ir mājdzemdību bērni, un tas bija mans vispareizākais lēmums attiecībā uz bērnu dzimšanas vietu.

Ja tEV tas ir kā bullim sarkana lupata, tU drīksti iet no šīs tēmas maksimāli tālu un nekad nemēģināt dzemdēt mājdzemdībās. Tas nav domāts visām, īpaši ne tām sievietēm, kuras šo procesu un sevi nesaprot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18406999