IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Jau jūnijs! Mums vajag vairāk || rezultātu...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Labdien meitenes.Vai šeit ir kāda,kurai PGS embrijam veikts pēc atsaldēšanas?6 gadus atpakaļ,kad veicu ICSI nebija iespējas veikt biopsiju.Viens bērniņš ir. 2019.un 2020.gada notika 2SA pēc kārtas 6ned.Visas analīzes ok.Doka uzskata,ka kkas ar ģenētiku un piedāvā tagad atsaldēt embrijus un veikt PGS.Gribētu dzirdēt viedokļus par FET ar 2 reiz saldētu embriju.Esmu pārdomās,ko darīt.

Limassola

Kristine1985. Nu nekas labs tas nav. Cik tev embriji vel ir palikushi sasaldeeti?

Palikuši vēl 5

Limassola

Kristine1985. Tu taadu variantu kaa likt ieksaa pa 2 neizskati? Buus mazaak FETu un tomeer dosi savaam paarslinaam iespeeju. Pirmais beerninsh ir no taa pasha ICSI? Ja taa, tad viens labs embrijs tajaa ICSI jau bija, kapec nevareetu buut veel? Taa divreizeejaa saldeesana/atsaldeesana ietekmees embriju kvalitaati un PGS pats par sevi arii nav nekaada 100%tiiga garantija, ka ar par labu atziitu sanaaks. Varbuut ir veerts veikt kaadas padzilinaatas analiizes jums abiem, varbuut tomer kaut kas nav kaartiibaa...

Jā,pirmais bērniņš no tā paša ICSI,tad sanāca uzreiz un viss ok.Puika foršs un vesels. Daktere saka,ka viss jau pārbaudīts un viņa neredz citu variantu kādēļ notiek SA.Vizuāli šūniņas ļoti labas.Pa 2embrijiem dr.neatbalsta likšanu,jo ar puiku visu grūtniecību nogulēju dēļ dzemdes kakla.

Sveikas,

nāku mazliet padalīties kā man gājis pēdējo nedēļu, sākums bija ļoti cerīgs, izpunktēja 20 olšūnas, 15 bija labas kvalitātes, pareizi apaugļojās 11 un tad sākās brīnumi, ko pat embriologs nav īsti mācējis paskaidrot, kāpēc tā... 4 dīvaini mutējušās... vakar bija transfērs ar pārsliņu, sasaldēja vienu... šodien gaidu zvanu, vai sasaldēja vēl vienu, to atstāja vēl pagaidīt.. visas pārējas atbira.. kaut kā savu optimismu esmu mazliet pazaudējusi + ļooooti slikti jūtos no medikamentiem, visu laiku tāds kā nelabums un bezspēks.. :/

Niksis
Rīt.
Nodevu šorīt, vairs nevarēju izturēt.
HCG 260

rudeniigaa

AgneseJansone
Cik superīgi!

AgneseJansone
vai pēdējā laikā nav vairāk bebīšu, covid labi iespaido

Apsveicu!

AgneseJansone
Cik skaisti, sirsnīgs sveiciens )

mrs_pecinjaa

Es arī pazaudeju optimismu, nesaprotu kāpēc tik liels % atbirst

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407435