IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Jau jūnijs! Mums vajag vairāk || rezultātu...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Limassola

Dadra turies! Tev tachu veel palika paarslinas ar kuraam meeginaat atkal?

Limassola
Viena palika

Dadra
Turies saulīt, es zinu kā tu jūties. Pirms es atradu Jūs, jutos vientuļa ar savām neauglības problēmām, draudzeņu “būs jau labi" reāli sāk besīt.

Kiksis
Te daudzām ir izdevies beigās dabīgi palikt stāvoklī. Protams, ne visām. Pārējās turpina iet mākslīgās apaugļošanas ceļu. Nu es tikai šādā ceļā varu tikt pie bērniņa.

Briinuminjss

Dadra
Vajag laiku lai tam tiktu pāri un saņemtos atkal,turies.

Dziednieki gan ir tikai naudas kašana,esmu gajusi tam cauri. Uz akupunktūru gan nekad neesmu bijusi

Dadra
Esmu bijusi uz akupunktūru, bet manuprāt tās adatas neko nelīdzēja, vismaz ne manā gadījumā. Patika, ka vari mierīgi pasēdēt, skan mūzika, pareiza dziļā elpošana,un tā bija vienīgā vieta un laiks, kad ne par ko nedomā( jāattīra prāts no jebkādām domām.) Pēc terapijas jutos garīgi atpūtusies,bet iespējams to var arī sasniegt ar meditējošo jogu

Senzaparole

Man, savukārt, pēc akupunktūras bija ideāls endometrijs

Wunder

Dadra

Jūtu līdzi ! Jā, šis ir smagi! Ļauj sev laiku izsāpēt.

Papildināts 13.06.2020 19:09:

Kiksis
Jā, šo mieru es gribētu dabūt. Jāpadomā, laikam gan nav lēts prieks tā akupunktūra.

fridriksons

Dadra
Mīļā turies,Tev izdosies ar nākamo pārsliņu!Izmēģini visas alternatīvas,jo mēs esam situācijā,kad gribas visam ticēt,kad izdosies! Lēnām,bet izdosies gan Tev,gan mums pārējām!Mēs esam drosmīgas sievietes,ka ejam šo ceļu,kas nav viegls. Tiem/tām,kam ir veicies un ir veselas mūs nesapratīs,tāpēc ir šī foršā grupiņa!Ne velti ir teiciens-paēdušais izsalkušo nesapratīs.

Pati šobrīd esmu atkopšanās periodā pēc pirmdien veiktās operācijas. Skats uz manu vēderu nav patīkams,bet iešu cauri jeb kam,lai man būtu iespēja tikties ar mazuli. ES ARĪ ĻOTI,TĀPAT KĀ JŪS VISAS GRIBU BŪT MAMMA. Ļoti ceru uz Dieva žēlastību un palīdzību,lai satiktos ar savu bērniņu.

Wunder
Es šobrīd painteresējos par scener terapiju, kas ir ļoti līdzīga akupunktūrai, bet to dara ar speciāliem aparātiem, kas darbojas uz noteiktiem punktiem tāpat kā adatas, nezinu vai izdosies “atmodinat" manas "snaudošās" olnīcas, bet došu ziņu, ja būs labi rezultāti

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407435