IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Jau jūnijs! Mums vajag vairāk || rezultātu...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
fridriksons

Kiksis
Esmu gājusi scener terapiju. Rezultāti nebija.

Limassola

ERA un histeroskopiju var taisiit vienaa ciklaa? Kuraa dienaa taisa histeroskopiju, man ir piemirsies...

Eleni

Limassola
Es domāju, ka var, viena procedūra otrai netraucé, laika ziņā histeroskopiju veic no 8-13 c.d., ERA vēlāk.

spridzeklitis

Sveiikas! Pasūtīju Metilfolātu, bet paciņa krietni kavējas un krājumi jau pie beigām. Varbūt kādai ir lieks iepakojums, ko notirgot?

Niksis

Limassola
F taisa kopā, kad ņem ERA, tad arī taisa histeoskopiju. Man tā bija.

Papildināts 14.06.2020 09:58:

spridzeklitis
ja Tev tiešām vajag,un paciņa baigi kavējas, varu pārdot! Man savulaik Dollija izpalīdzēja, tagad ir atnākušas visas manas sasūtītās paciņas

Rasens

Labrīt! Varbūt kāda meitene zina,vai stimulācijas laikā var iedzert ibuprofēnu vai citu pretsāpju medikamentu? Piemeklēja ar procesu nesaistītas stipras muguras sāpes un nezinu,ko tagad darīt.

Niksis

Rasens
Nepateikšu! Es nekādus medikamentus es nelietoju.. viss tomēr kaut kā savstarpēji saistās.

spridzeklitis

Niksis
Super, paldies! Nosūtu Tev privātu ziņu.

Es atceros prasīju ārstam stimulācijas laika vai var dzert pretsāpju zāles - noshpu, vinsh teica ka var

Eleni

Rasens
Labāk paracetamolu to drīkst lietot arī grūtnieces, aptiekāre teica ka ibuprofēns & ibumetīns esot slikti grūtniecībai, pat to plānojot. Toreiz man IVF Riga izrakstīja pēc punkcijas nedēļu dzert ibumetīnu un aptiekā pirku kopā ar Gepretix, aptiekāre bez maz vai mani sarāja, ka nedrīkstot..

Papildināts 14.06.2020 17:38:

Santa48
Tāda nošpa man nekad neko nav palīdzējusi, nezinu, kam tā var līdzēt, iespējams tikai placebo efekts.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407435