IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Jau jūnijs! Mums vajag vairāk || rezultātu...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Rasens

Paldies, meitenes. Šodien izvilku bez zālēm, rīt klīnikā noprasīšu vēlreiz.

Jāatcerās, ka aptiekārs, lai arī farmaceits, nav nekāds ārsts. Man par vienu un to pašu lietu aptiekāri ir snieguši tik dažādas versijas, ka nu tikai. Ibumetin pēc punkcijas dzēru kā daktere teica. Punkcijas laikā dzēru pat spēcīgas nervu zāles, vienvārd sakot dzīvoju kā parasti. Tgd jādzer prednizolons, to vispār grūtniecēm taču nevar. Atveros kuriozu iz iepriekšējās grūtniecības un aptiekas. Makstī sausums, mīlēties gribas. Aizsūtu vīru uz aptieku pēc lubrikanta un piesaku, lai ņem tādu, ko grūtnieces arī var. Piezvana pārbijies vīrs no aptiekas - vispār grūtniecēm nedrīkst, mīlēties arī nedrīkst, tāpēc jau esot sausums, ka daba nav paredzējusi tad mīlēties utt. Pajautāju vai aptiekāre gadījumā nav labos gados.. jā esot gan tantuks..lieki piebilst, ka vecmāte arī nosmējās pie šīs teorijas.

Diande

Dadra
Tik ļoti žēl, ka šī tomēr nebija jūsu veiksmīgā reize, varu iedomāties, kā tu tagad jūties, bet turies un neatmet cerības! Nākamreiz noteikti viss izdosies! Tagad tikai esi prātīga un paseko līdzi, līdz hcg nokrītās līdz galam. Vai jau apdomājat, kad mēģināsiet ar otru pārsliņu?

Nervus kutinošs laiks. Dr.Bičevska sastādīja plānu, otradien būs bloķējošā pote! 4.jūlijā uzsākšu stimulāciju! 19. vai 21.jūlijā transfērs. Nereāli baisi apzināties, ka tikai mēnesis un tas jebkurā gadījumā izmainīs mūsu dzīves!

Trīs asarām pilni gadi un Vismaz zinām, ka būs lielais mēģinājums, cerams, gan, ka fināla!

Mistika, kas tagad nedaudz biedē - man pirms gada viena gaišreģe tā starpcitu pateica - Jums ar vīru gads, pusotrs būs divi bērniņi un būsiet ļoti laimīgi... Un viņa man to teica jūlijā 2019.gadā... Kaut kā neticējās, tagad pilnīgi tirpiņas, jo kas varēja zināt, ka laika ziņā šādi sanāks...

Limassola
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407435