Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Velosacensības bērniem - brauc savam priekam.

Observer

Beidzot var sākties velosezona. Biķernieku KSB trasē jūs gaida "Drošais ātrritenis" - 16. jūnijā (otrdien) no 17.30 Motormuzeja līkumā, Ieeja gar Audi centru iepretī S.Eizenšteina ielas Rimi. Dodamies līdz tunelim, pirms kura pagriežamies pa kreisi (tur var atstāt mašīnu) un nelielu gabaliņu tālāk uz priekšu ieraugām uzrakstu par izeju uz trasi.

Dalības maksas nav.

Nepieciešams iepriekšējs pieteikums, ko līdz pirmdienas vakaram sūtām un ritenvasara@inbox.lv . Pieteikuma veidlapa un noteikumi atrodami te. Vajadzīga sava ķivere (mēs šogad aizdot nedrīkstēsim), bez tās piedalīties nesanāks. Un jaunākie dalībnieki šogad būs tie, kas sasnieguši pilnus 3 gadus uz sacensību dienu. Lai veicas!


Ar 17. jūniju sezonu sāk bērnu veloseriāls Riteņvasara - trešdienās Uzvaras parkā un ceturtdienās Bieriņos (Amulas/Slampes ielu rajons, pie Akmensdārza). Braucam savam priekam dažādās veloklasēs, kā arī rollingā (riteņbraucēja un skrituļslidotāja ekipāžu sacensības - Uzvaras parkā) un velostafetē (divu dalībnieku komandu sacensības - Bieriņos).

Šogad jaunākajiem dalībniekiem jābūt sasniegušiem 3 g. vecumu uz sacensību dienu.

Nepieciešami iepriekšēji pieteikumi. Nolikums un pieteikuma veidlapas atrodamas te.

Dalības maksu nav. Pasākumu atbalsta RD IKSD.

Pēdējās izmaiņas: Observer, 06.07.2020 14:09.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407797