Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības pārtraukšana??

Grutniece2

Milas damas, isti nezinu ko lai jautaju... gribam berninu ar viru, pirms kada laika veikta laparoskopija. un someness beidzot ieraudziju divas svitrinas. biju parlaimiga, however aizgajot piektdien pie ginekologes biju soka! vina iesaka veikt grutniecibas partrauksanu covid epidemijas del teica, ka vinas prakse vairakas grutnieces mirusas no gripas un ka tadas ir veselibas ministrijas vai neatceros kura vadlinijas, tagad grutniecibas neturpinat un ka vina mani uzskaite nenemsot... vai kadai ir lidziga pieredze??? neko nesaprotu. pierakstijos pie citas dakteres, bet tas tikai pēc 2 nedelam. vai jums ari daktetes neiesaka grutniecibas atstat???

Camille

Kaut kā neticās!

Izklausās, ka daktere ir izdomājusi savas vadlīnijas.

Tā gadījumā nav dr.Zīle Pļavniekos? man ar viņu līdzīga pieredze bija pirms vairākiem gadiem, kad man piedāvāja abortu gripas dēļ, jo mums jau bija dēls tas bija pilnīgs sviests.

Bet ja pa tēmu, tad neņem galvā, viss būs labi, ej pie citas dakteres un lai jums laimīgi gaidību mēneši!

Indza

Desa.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

picka

Cāļa moderatoram par šo tēmu jau paziņots.

Ja šis stāsts ir reāls,padalies ar šo "īpašo" dakteri.

SmilsuPele85

Šī desa smird pēc tās jocīgās, kas kādu laiku atpakaļ te visu ar covid piekakāja.

Grutniece2, te cālī nedrīkst lietot vārdu covid, jo meitenes drusku sajukušas prātā par šo tēmu

Papildināts 14.06.2020 23:02:

SmilsuPele85
Cilvēks uzdeva jautājumu, jāmāk paiet garam, ja nav ko teikt, bet jūs atkal ar savu pret-covidismu

Papildināts 14.06.2020 23:14:

Man šķiet, ka cālim dīvaina taktika, iztēloties ka nekas pasaulē nenotiek un aizliegt šeit lietot vārdu covid. Nesaku, ka jākliedz, kā tās ekstremistes, bet banot katru lietotāju, kurš ieminējiis par covidu, ir slimi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407803