Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības pārtraukšana??

Grutniece2

Cucamonga

"Desa".

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Barbarabb

D; vai nu desa vai arī dr vārdu studijā

Cucamonga

Resna un smirdīga.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

1) tēma ir desa un tās autoram nav labi ar galvu;

2) tēma ir īsta, bet autore kaut ko nav sapratusi;

3) daktere ir slima ar galvu un ar steigu par šo gadījumu jāziņo veselības inspekcijai.

99% pārliecība, ka tomēr ir 1).

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

SmilsuPele85

Daiginja1
Un ko gan Tu labu pateici par šo nopietno tēmu?

Papildināts 14.06.2020 23:51:

Ir jāmāk paiet garām komentāriem kuri Tev nav saistoši

Nesaprotu kadel tik daudz agresijas... ari esmu neizpratne par dakteres vardiem un nostaju. gribeju vienkarsi noskaidrot ka ir citam, varbut tiesam esmu atpalikusi no dzives

Alija

Grutniece2
lūdzu pasaki Dr uzvārdu. Var CP. par šo dakteri ir jāziņo Veselības inspekcijai. Ja nu tomēr nevēlies atklāt uzvārdu, tad pieņem, ka tevi šeit uztvers kā personu, kurai ir slima galva.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

SmilsuPele85

Grutniece2
Ja tā ir patiesība, tad es Tev publiski atvainošos. Vārdu uzvārdu studijā un uz Bez Tabu.

Ja nē, tad šī ir tukša muldēšana. Ja man kāda daktere dotu šādas rekomendācijas, tad es sen jau būtu ziņojusi attiecīgajām iestādēm. Lētticīgāka arī uztaisītu abortu un varbūt nekad pie bērna vairs netiktu.

Pie visiem svētajiem! Kam nav labi ar galvu?

Kāds aborts Covid laikā?

Atbildot uz jautājumu - nē, nekur un ne no viena neesmu dzirdējusi, ka būtu jāpārtrauc gr vīrusa dēļ!

Nē, nu es pieļauju, ka daktere ir teikusi: ja grūtniece saslimst ar covid, ka var būt riski, kas var rezultēties ar grūtniecības pārtraukšanos, un autore vnk ir tāds totāls pokemons, ka sapratusi pilnīgi šķērsām.

Ārzemju medijos gan ir lasīti stāsti, ka grūtniece slima, bet bebis piedzimst vesels un viņam viss ok, tā ka nav pamata šitādiem murgiem.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407803