Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības pārtraukšana??

Grutniece2

Nu ne gluzi ta, bet nu lidzigi, daktere teica ta, ka tagad atstat grutniecibu ir bistami gan man gan bernam... ka ne ar ko labu tas nebeigsies visticamak, jautaja vai man jau ir berni, un tad varbut nemaz nevajag risket.. vina protams neteica, ka aborts ir vienigas risinajums, un ka tas ir obligats, tads bija vinas ieteikums un pec vinas vardiem veselibas ministrijas vai ginekologu asociacijas ieteikums ir nepalikt stavokli tagad... aptuveni sadi bijas vardi... tiesam nesaprotu ko jus tik agresivas man virsu, nav jau labak par to dakteri

Grutniece2
Nu nemaz tik agresīvi neviens Tev neklūp virsū, bet varbūt pat vajadzētu. Pirmo tekstu stipri pārspīlēji. Nu jau viss neizklausās tik traki.

Iesaku meklēt citu ārstu.

Mariite25

Grutniece2
Mana māsa ir stāvoklī 4.mēn.ārsts neko tādu nav pat ieminējies.

ārprāts, cik sviestaina tēma. abas "labās" - ārste, kura iesaka taisīt abortu dēļ vīrusa, ar kuru paciente pat nemaz nav slima (un kura izplatība Latvijā ir stipri ierobežota), un autore, kuram tam visam tic

tad jau nekad nav ieteicams būt stāvoklī, jo ir tik daudz un briesmīgi vīrusi apkārt, ikgadējā gripa ieskaitot, nemaz nerunājot par hiv, kuru sen var saķert ne tikai narkomāni un homoseksuāļi. lai pasaule izmirst!

Hiacintte

Grutniece2
Ieslēdz veselo saprātu, kad vispār apsver domu, ka ārstes teiktais varētu būt taisnība.

Ja tava pirmā doma nebija, ka es te vairs neatgriezīšos un turpināšu grūtniecības novērošanu pie cita ārsta, tad tev arī nav pilni 100.

BloomingCactus

Grutniece2
Nomaini ārstu

Protams mana pirma doma bija ka es neatgriezisos pie vinas, bet tad saku domat un bail no ta ka ari cita daktere varetu teikt ko lidzigu... tapec ari nolemu te pajautat, kaa ir vispaar tagad un varbut ka tiesam bistami, jo es apvaicajos, kas ir tik traks, daktere teica, ka pie covida smagaam formam biezi vien vajag plausu ventilaciju, kas velajos grutniecibas terminos nav iespejama un ka tiesi tadel grutnieces mirst no gripas. Un man palika bail godigi sakot

Grutniece2
klausies tu vispar lasi, ko tu raksti? Tad arste saka, lai taisa abortu. Tad izradas, ka ta vina nav teikusi. Tad esot atteikusies nemt uzskaite, tad tu negaji meklet citu arstu... sita ir resna desa vai tev ir problemas. Ja jau vina tevi atteicas nemt uzskaite, tad pienemu, ka jau ir atrasta cita daktere, kam pajautat sos jautajumus.

Fausts
Esmu pierakstijusies pie citas arstes, gaidu pienemsanu, uzskaite vel nekur neesmu, nesaprotu pretenzijas no tavas puses

Papildināts 16.06.2020 12:45:

Pagaidam esmu bijusi tikai pie shis vienigas dakteres un gaidu nakamo pienemsanu, kas seit nav skaidrs nesaprotu

Grutniece2

Tavs izteiksmes veids nav skaidrs Galvenais, ka pati saproti kur, kā un ko Jo ja sakuma likas, ka tocna jaraksta uz VI par sitadu arstu, tad skaidrs, ka tu tur pusi piedzejonklat un raksti, ko dzirdeji nevis ko teica.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407803