Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības pārtraukšana??

Grutniece2

Grutniece2
Ja tikko ir pozitīvs tests, neviena dakteres neņem uzskaitē, parasto to dara ap 8.nedēļu.

Si daktere teica, ka vispar tagad nenems grutnieces uzskaite, jo virusa del pec tam bus tik daudz problemu, ka vina negrib but atbildiga par taam...

Grutniece2
Es nesaprotu ko Tu gribi dzirdēt??? Visām jāšausminās līdz? Ja nešausminas, tātad Tev uzbrūk?!?

Kukushka
A

Ko tu tik agresiva? grbu dzirdet vai tagad drikst atstat grutniecibu vai ne.. nevis uzbrukumus. un vai tiesam ar to plausu ventilaciju ta ir... negribu nomirt ar covidu un punci...

Grutniece2

Nopietni? Uzticēsies formumam? Ja nav prāts, tad labāk nevairoties.

lunatka

Ārsta uzvārdu studijā

Klusapele

Mums taču laiku pa laikam parādās pa kādai jocīgajai. Tad pilnīgi pozitīvus testus posto un nepārprotamas asinsanalīzes un jautā vai ir grūtniecība, tad te bija viena nenormālā kas pierakstīja pilnu cāli, ka mēs visi mirsim no covid un vajag abortus visām taisīt, tagad izrādās ārstes te iesaka abortus taisīt pilnīgi veselīgai grūtniecībai. Nepievērsiet vienkārši uzmanību tam visam. Reāli trollis uzdarbojas. Ja jau nesaka ārsta vārdu tātad melo. Loģiski.

Hiacintte

Grutniece2
Nopietni? Tu neesi gatava ne bērniem, ne pieaugušo dzīvei.

SmilsuPele85

Klusapele
Šī ir tā pati covidniece. Pat teksti līdzīgi. Tā arī visus par agresīviem sauca.

Klusapele

SmilsuPele85
Man arī liekas. Es protams ārkārtīgi atvainojos, ja kādu nepatiesi apsūdzu, bet pārāk daudz to sakritību un melu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407803