IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Lai vasaras saulgriežos turpinās HCG lietus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
fridriksons

Peļzauris
Priecājos par tavām labajām ziņām!Super,super!

Niksis

Peļzauris
.. piekrītu par to, ka tā gadās... diemžēl cilvēka dabā ir meklēt visam atbildes un izskaidrojumus... bet pieņemt neizskaidrojamo ir ļoti grūti. Pēc sevis 100% varu spriest!

Niksis

man jau tas pats, mūžīgi vajag atbildes. Bet bērniņš atnāca tikai tad, ka pieņēmu, ka atbilžu var arī nebūt. Es gan arī pamainīju jautājumu no kāpēc uz kas man vēl dzīvē jāsakārto jeb jāsaprot.

Diande

Peļzauris
Juhū!!! Apsveicu! Man šķiet, ka man pie ET daktere arī kaut ko minēja par 8mm endometriju, vēl padomāju, ka tāds paplāns izklausās.

fridriksons

Niksis
Peļzauris

Man arī vienmēr gribas meklēt skaidrojumus kāpēc tā,ko es vai dakteris izdarīja nepareizi. Bet cenšos pieņemt tā notiek un viss. Lai gan ļoti gribas visam skaidrojumu.

Sveikas meitenes! Griežos pēc informācijas:

Biju pie dr. doma bija sākt stimulēties, tā kā mr. datums bija paredzētas 10-13 bet US uzrādīja, ka tās diemžēl nebūs, izrakstīja Duphaston...10 dienas jādzer un līdz ko parādās smērēšanās vai asiņošana jābrauc uz vizīti un tad uzsāks stimulāciju. Gribēju jautāt cik dienas notiek stimulācija? Pēc tam jau protams vīram jānodo Sperma un embrijiem taisīs PGT-a un labākos audzēs. Tik cik ilgi viss tas notiek?

Fridsuns

salmins
Stimulācija sākas ar MR sākumu (man uzsāka 3.dienā) un beidzas ar punkciju 12.dienā pēc stimulācijas uzsākšanas. Bet ilgums var būt individuāls, atkarīgs no folikuļu augšanas.

Fridsuns

Tad jau sanāk, ka stimulācijas laikā biežāk jābrauc uz klīniku veikt US?

fridriksons

salmins
Stimulācijas laikā noteikti biežāk jābrauc uz klīniku. Man 1x nedēļā.

Papildināts 15.06.2020 15:20:

Man bija 1x nedēļā.

justme

salmins
Cik noprotu esi IvfRiga kliente. Man bija pirmajā vizītē jādodas cikla sākumā 2-5cd, tad tad arī uzsāk stimulāciju. Pirmajā reizē bija 5 cikla dienā, otrajā reizē trešā dienā. Pēc tam ir vizīte 5 stimulāciju dienā, 8 stimulāciju dienā, 10 stimulāciju dienā un 12 dienā ir punkcija. Bet var būt tā, ka viss aug ātrāk, līdz ar ko var izmainīties vizīšu biežums un punkcijas diena.

Papildināts 15.06.2020 15:31:

Man ir bijušas 2 stimulācijas, tas tā, lai nesamulsina par to piekto un trešo dienu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407817