IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Lai vasaras saulgriežos turpinās HCG lietus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Salmiņš

Stimulāciju sāka 12.03, usg vizītes 16.03; 18.03 un 20.03. Punkcija 23.03. Klīnika IVF Riga

Jā esmu IVF Rīga

Oi ceru, ka man tik bieži nebūs jābrauc.....savādāk DNL jāņem.

Ups bet vēl tak priekšā svētki un ja iekritīs mr. sākums svētku laikā....sanāk, ka jāgaida atkal pēc mēneša?

Senzaparole

Medne

Forši, katrs process ir cerības pilns! Lai visi sapņi piepildās! Jūs gribiet likt 2 pārsliņas? Cik zinu valsts procesā tas nav iespējams, ja vien nav 37 gadi jau..

justme

salmins
Kad sāksies mr ziņo koordinatorei, gan jau kaut ko saštukos

Salmiņs

Būs gan. Starp pirmo stimulācijas dienu un otro vizīti ir ilgaka pauze, pēc tam katru otro dienu. Viņi diezgan monitorē augšanu, ja vajag uzreiz reaģē un pielāgo devu. Man pirmajās reizēs bija tieši tāpat. Vizītes īsas, bet var nākties gaidīt. No kurienes tev jābraukā? Es braukāju no Liepājas

Peļzauris
1 x vai 2 x tā va gadīties, tad ir jādod medicinisks skaidrojums, vai minējums, jāmaina pieeja, tad jau es varu iet par ārstu tagad bez izglītības medicīnā

Dollija, ja tu par kāpēc meklēšanu, tad es runāju par gadījumiem, kad medicīniski viss pārbaudīts vai kārtībā. Un arī visu medīciniski sakārtojot un uztaisot visu iespējamo i pašiem, i embrijam var nesanākt. Un atbildes nebūs. Es ticu, ka katram ir savs plāns dzīvē paredzēts un tas ne vienmēr sakrīt ar paša domām un vēlmēm. Manā dzīvē vismaz bieži nesakrīt

Peļzauris

Man nedaudz mazāk sanāk braukt....Sadus

Limassola

Dadra
Diande
justme
un special vieta-bikbik!

Limassola
Kā tev iet? Kad sanāks ERA taisīt? F klausos, visiem ciklā taisa, bez bloķējošās potes, ar ovulāciju. Kā tev grib taisīt?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407817