IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Lai vasaras saulgriežos turpinās HCG lietus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Briinuminjss

Peļzauris

Senzaparole
Tā gan nav - LV likumdošana ļauj līdz trīs, tikai katrs nākamais embrijs, protams, ir lielāks risks...

Medne
Tev taisnība, pēc likumdošanas var ne vairāk par 3 embrijiem ievietot dzemdes dobumā. Dakteri pēdējā laikā nelabprāt 2 liek. Bet kur viņi rāvuši, ka valsts procesā nevar 2 likt, nezinu. Loti reti, ka dvīņu grūtniecība iestājas. Man gan dvīņus gribētos, bet viens nesanāk.

Nekad nejūtu ovulāciju, iet 12 diena stimulācija. Šausmīgi sāka sāpēt krūšy gali. Ko domājiet labāk likt 3-dienīšus vai 6 dienīšus. Piektajā nesanāk svētki

bikbik
Cik tev daudz sūniņu būs? Jāskatās, cik daudz embriji. Ja daudz, nteikti līdz 5.dienai audzina. Man jau patiktu trešajā dienā divus trīsdienīšus likt. Pārējos var audzēt līdz 5 dienai un saldēt.

Cik sapratu ap 11šūnińu, es ta kā vairăk uz trīsdienīšiem domāju

Bikbik

Tas, ka tgd izskatās 11, nenozīmē, ka tik daudz būs. Man bija tā, ka likās uz 10, izpunktēja 15, no kurām derīgas bija 8. Attiecībā uz kuru dienu likt, man liekas ļauj lai dakteri pieņem šo lēmumu. Mēs pirmajā reizē dikti pārdzīvojam, ka nevaram atļauties audzēt līdz 5.dienai. Lika 3. Bija papildus baile, ka neizdosies. Tgd valsts apmaksā audzēšanu, daktere uzreiz teica, ka audzēs līdz 5.dienai. Šūniņas auga visas mums par lielu pārsteigumu.

dadzite

https://youtu.be/7Z7qv9ALdxU

Šeit video pastāstīts kāpēc vairs nav dvīņu grūtniecība.

Tas nu tā...

salmins
Protams, ka dvīņu grūtniecība ir riska grūtniecība. Bet, ja liek 2 embrijus, biezi neiekeras neviens vai viens. UN, ka pieķeras abi, tas ir ļoti liels retums. Man ir pieredze, ka nepieķerās neviens no diviem. Tas nu tā.

Atradu noderīgu info nvd mājaslapā - izrādās valsts programma apmaksā arī vienu konsultāciju pēc embriotransfēra. "embrija pārstādīšana (t.sk. viena konsultācija pēc embrija transfēra) (pacienta līdzmaksājums 21,00 EUR)." Tad jau sanāk, ka man noteiktā vizīte jūlija sākumā jābūt bez maksas.. kādai ir pieredze?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407817