IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Lai vasaras saulgriežos turpinās HCG lietus...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

sisle

Sveiciens arī no manis! Lai jauks gaidīšanas laiks!

Tāds prieks, ka šeit ir tik daudz labas ziņas!

Ilziite_Ro

Un kurā dienā bija negatīvs tests?

LizzyV

Ermale
Par F ir arī LOTI daudz labas atsauksmes un galvenais - veiksmes stāsti. Loti daudz pētiju par IVF ārstiem, F man bija 2ajā vietā, iešu šonedēl uz pirmo vizīti pie Kovalovas. Sie visi procesi ir loti emocionāli un sarežgīti domāju ka jāizlasa loti daudz dazadi viedokli lai spriestu par ārsti no citu vārdiem, visslabāk ir pašam saprast vai ir "connection".

Ermale
Mans viedoklis, ka dakterim ir jāuzticas un ja nav saikne, vai nesakrīt viedokli ar dakteri, tad tas jāmaina. pašai jājūt un jāuzticas kādam.

Dakteris nav diens, un Man ari aizmugure 2 neveiksmīgi procesi, bet ne sekundi nepārmetu dakterim vai kādam citam. Tā ir daba un visu regulē aukstāki spēki. Ticam, ceram, paraudam ja vajag, savācamies un ejam tālāk.

Paldies par Jūsu atbalstu.turamies un visiem mazus bēbīšus puncītī.

Brazil

Dollija
Es Nipt taisīju Alfas Gulbī un bija gatavas 5 darba dienu laikā Jā un dzimumu zināsi arī

Ilziite_Ro
testu taisīju 7deinā ar 5dienīti

Brazil

Sveicieni ar labiem rezultātiem

Sisle, apsveicu!!! Cik labi, ka ir arī labas ziņas pēc negatīva testa! Vai tu esi EGV? Meitenes, jums ir bijis tā, ka FET ir dabīgajā ciklā, bet PG sāk lietot tikai pēc transfēra? Cik lasīju visām jau purms Fet lika pg dzert

Goodday
ESmu IVF pie dakteres Fodinas.

Papildināts 29.06.2020 22:38:

Diande
Super, apsveicu ar pozitīvām zinām vizītes laikā.

Briinuminjss

Brazil
Visu var paciest,galvenais lai mazais brīnums vesels un Tev rokās

Papildināts 29.06.2020 22:40:

Niksis
Tik superīgas ziņas ,apsveicu. Mazais pats zina kad ir īstais brīdis pieteikties,kaut nu visām mums tā veiktos

Papildināts 29.06.2020 22:40:

Prieks arī par pārējām meitenēm,lai Jūsu bebīši punčos aug stipri un veseli

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18407817