Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba meklēšana

laimestaka

Sveikas, meitenes!

Kā Jums veicas ar darba meklēšanu? Viss ap un par darba meklēšanu, intervijām.

Ja nevēlies publiski izpaust savu piedzīvoto, tad gaidu arī vēstules privāti.

Danica

Pagrūti ir iesaistīties šajā tēmā, jo nav īsti skaidrs formulējums. Tev neko nedos, piemēram, dārznieces darba meklēšanas stāsts, ja darbu meklē kā ķīmiķe.

Mailo28

Sveikas ! Mekēju mammai darbu par cik viņa neimznato šādus forumus,nodomāju palīdzēt viņai !

Interesē dzīvokļu,privātmājas uzkopšanas darbi. Ir ĺiela pieredze. Varbūt Tev,taviem draugiem vai paziņām ir ko ieteikt paldies.

Laukos ir īpaši grūti kaut ko atrast, jo nav pat piedāvājumi.

LieneLie
Un ko zemnieki sūdzas, ka nevar palīgus atrast?

Mani interesē vispārīgi kā tagad iet ar darba meklēšanu.

Pati meklēju gan biroja darbu, gan par pārdevēju.

Statistiku var nedaudz redzēt ss.com. Pie vienkāršākiem darbiem ir pāri par 1000 skatījumiem. Pieņemu, ka 50% arī nosūta savus CV.

Pieteicos darbā valsts iestādē. Nosūtīju CV un pieteikuma vēstuli, termiņš bija 30.jūnijs. Kad jau sen biju izmetusi no galvas šo iespēju, proti, 22.jūlijā atnāk e-pasts ar uzaicinājumu uz interviju 29.jūlijā. Aizgāju uz interviju, viss it kā normāli. Teica, ka došot e-pastā ziņu arī negatīva rezultāta gadījumā. Nu jau pusotra nedēļa, bet ne ziņas, ne miņas - tas tā normāli valsts iestādēs, ka viss tik lēni notiek? Līdz šim esmu strādājusi tikai privātos kantoros, kur visiem darbiem termiņi ir vakardiena, tad nu mazliet šoks par tādiem darba tempiem..

Vai vēl kāda ir pieteikusies darbā valsts iestādē? Priecāšos, ja padalīsieties pieredzē.

FairyTale
Esi gatava, ka var neatsūtīt arī neko. Man tā ir gadījies.

Inese_V

FairyTale

Jā, mums iet līdzīgi darbā, izņemot gadījumus, ka darbinieks jau "vakar bija vajadzīgs", bet principā, ja lieta nav diži steidzīga, īpaši jau tagad, atvaļinājumu laikā, kamēr apkopo, izskata visus pieteikumus, kamēr sabīda intervijas laiku, jo mums intervē vairāki cilvēki, tad nu, kamēr sabīda, ka visi var, tad arī tā tas laiks paiet.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407913