Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba meklēšana

laimestaka

Hiacintte

FairyTale
Vasara un valsts iestāde (birokrātija), tāpēc arī tā ir. Arī standarta gadījumos viss tiek vilkts garumā.


FirstAustria

Daudz darbiniekus tagad vajag Rimi, jo iet prom tie, kas bija piestrādāt vasaras laikā, arī Maximās noteikti vajadzēs.

Pati biju aizsūtījusi CV uz Cash&Carry Ieriķu ielā, tur frozen zonā vajag darbinieku, sludinājums aktīvs līdz 28.augustam.

NVA mājaslapā ir daudz sludinājumu. Tur atradu darbu, gāju uz pakotājs/komplektētājs, bet pēc pārrunām piedāvāja citu amatu.

Meita (21 gads, vid.izgl., bet prot krievu val.minimāli, ir invaliditāte, kuras dēļ nevar strādāt smagu fizisku darbu un puteekļos) meklē pirmo darbavietu- 2 mēnešu laikā nav neviena darbavieta, kas atbilstu spējām, interesēm un, kur nav nepieciešamas labas krievu val. zināšanas un pieredze. Man pašai ir darbs, bet gribu piepelnīties uz nepilnu darba laiku. Tā kā pieredze ir, prasmes arī, bet vecums ir 50+, tad tāpat nekas īpaši nespīd. D.d. principā nav jāpaskaidro, kāpēc tevi neuzaicina vai neizvēlas pēc intervijas.

Papildināts 12.08.2020 13:45:

Meita ir gan kā brīvprātīgais (bez atalgojuma) ir ņemts darbā, bet līdzīgos atalgotos darbos nē.

FirstAustria

Mufelis
Man pazīstamai meitenei ar invaliditati tas pats, praksēs visur ņem, darbā gan neņem. Tā nu cilvēks bez darba sēž, grib strādāt, bet ir spiesta dzīvot uz pabalstiem.

Protams, nezinu kāda invaliditāte ir Tavai meitai, bet kā ar darbu ar datoru - excel. Dažbrīd parādās sludinājumi, ka tiek meklēti datu ievades operatori utml.


MioMioMio

Nu jau pusotra nedēļa, bet ne ziņas, ne miņas - tas tā normāli valsts iestādēs, ka viss tik lēni notiek?
Domāju, ka normāli, ka lēnāk kā privātajos. Pieņemu, ka valsts iestādēs arī vajag, lai konkurss noritējis kā vajag un pilnā apjomā, nevar vienkārši paķert vienu, kas iepaticies. Un jā, atvaļinājumu laiks noteikti dara savu.

Bet pusotra nedēļa ir pietiekams laiks, lai tu drīkstētu piezvanīt un apjautāties par progresu.

FirstAustria Ir 3. grupa, saistīta ar plaušu un mugurkaula problēmām. Valsts pabalsts un atvieglojumi ir minimāli. Ar datoru var un grib strādāt, bet šai jomā prasa programmēšanas vai citas specifiskas znāšanas jeb arī darbs putekļainās, aukstās noliktavās. Sabiedrība ir ļoti liekulīga, - vārdos saprotoša un vienlīdzību un iekļaušanos sludinoša, bet dzīvē tā nenotiek. Kad reiz biju Darba devējs, tieši cilvēks ar inv. strādāja ar vislielāko atdevi.

FirstAustria

Mufelis
Ticu, ka tā ir, no darbadevēja puses negrib ņemt darbā ar invaliditāti, jo domā, ka būs biežas slim.lapas, ārstu apmeklējumi utt., tāpat kā ar jaunajām māmiņām - neprognizējami darbinieku.

Par to datu ievades darbu - nezinu kā citur, pati vairākus gadus strādāju - rutīnas ofisa darbs, nekāda programmēšana, parastākās sistēmas +exceļa darbs.

Jāmeklē. Jāseko līdzi lielveikalu vakancēm - Rimi, Maxima utml.vakancēm.

Papildināts 13.08.2020 15:07:

Rimi ņem praksē cilvēkus jebkurā jomā un ja pierāda sevi, tad iespēja arī palikt darbā.

Tagad meklē piegādes speciālistu. Standarta prasības. Šādi uzņēmumi parasti apmāca darbinieku, jo katram uzņēmumam sava sistēma ar ko strādā, protams, lai darbiniekam ir kāda nojausma par jomu kā tādu.

Bombondzinja

Ui... smaga tēma.

Kopš apriļa esmu bezdarbnieks... aktīvi sāku meklēt darbu jūnijā (līdz tam vairāk interesēja bērnu (2) mājmācība un bērnudārznieks bija bez dārziņa)

Esmu aizsūtījusi ~ 13 pieteikumus un CV... uz pārrunām (2 kārtu) uzaicināja 1 reizi (valsts iestāde, un pēc 2 dienām e.pastā atteikums)

Dzīvoju nelielā pilsētā tālu no Rīgas.

Sūtu CV uz savu un 2 blakus pilsētām. (Sekoju līdz arī trešajai, bet tā ir pattālu)

Sūtu uz visām vakancēm, kuras ir piemērotas sievietēm... jo tādas ir labi ja no 10 viena.

Vēl tik neesmu sākusi sūtīt uz apkopējām un minimālo algu, jo līdzšinējā pieredze bijusi 16 gadi vienā uzņēmumā, patīkamā amatā un pieņemamu atalgojumu.

Bet ja šādi turpināsies... īsti nezinu.

Krustnaglina86

Bombondzinja
No kuras pilsētas Esi, ja nav noslēpums?!

Es jau CV sūtu vismaz 3 mënešus un arī bez rezultātiem! Sāk palikt neomulīgi ap sirdi..!!


MioMioMio

diemžēl mazpilsētās laikam tā ir tagad COVID sakarā pat Rīgā grūti ar darbu, bet mazpilsētās jau arī pirms COVID vakanču pārsvarā ļoti trūka.

Papildus iesaku paskatīties kaut kādas iespējas darbam Rīgā, bet attālināti. Pēc tā gan laikam atfiltrēt sludinājumus nevar? Tagad pēc COVID pirmā viļņa pilnu vai daļēju attālināto strādāšanu ievieš vairāki uzņēmumi - nu tā, ka uz vietas jābūt, piemēram, 1 dienu nedēļā vai retāk. Tādu vēl nav ļoti daudz, bet kopumā ir. Un es nedomāju tikai kaut kādus telemārketingus utt. - visādas "parastās" vakances. Lai gan vispār zvanu centriem, šķiet, šis ir diezgan izplatīti - var apsvērt. Zvanu centrs nozīmē arī, piemēram, ienākošo zvanu apkalpošanu bankās, apdrošināšanā un telekomunikācijās, ne tikai zvanīšanu svešiem cilvēkiem, kas uz tevi kliedz, kur tu dabūji viņu numuru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407913