Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba meklēšana

laimestaka

Lai gan vispār zvanu centriem, šķiet, šis ir diezgan
Jā, zvanu centri visi ir darbs no mājām. Tā jau sen ir.

Tikai tur ir jānodrošina, ka neviens netraucēs. Jābūt iespējai strādāt atsevišķā istabā, lai runājot ar klientu, pēkšņi bērns pa vidu nesāk runāt vai suns riet.

Tādas pārdomas...šai tēmā cilvēki darbu nevar atrast...bet Rīgas skolās ir vairāk kā 100 vakanču 2 nedēļas pirms mācību gada sākuma.

kristala
Ne jau visiem darba meklētājiem ir pedagoģiskā izglītība.

Tikko ss jauns sludinājums - latviešu valodas kursu pasniedzējs. Var būt arī ar nepabeigtu augstāko. Akadēmijas laukumā.

Es bez darba esmu jau no marta- dēļ covid. Pagājuši 5 mēneši. Pēdējo reizi intervijā biju martā, kopumā martā bija 2 intervijas ar atteikumiem.

Nosūtīti vairāk kā 20 CV, iepriekš amats un alga bija laba ( biroja darbs), tādēļ neesmu sūtījusi uz vakancēm veikalos.

Ir vien augstākā izglītība, bet turpinu tālāk studēt ( e-studiju) formā, un man ir 23 gadu, pat jauniešiem darbu atrast ļoti grūti.\

Brīžiem jau depresija sākas. (Arī neesmu no Rīgas, meklēju darbu tuvāk, bet tur nekā vispār nav, tādēļ nekas cits neatliek kā meklēt Rīgā)

Bombondzinja

Īstenībā - man IR pedagiģiskā izglītība ... bet plika sākumskola, un pabeita jau pirms 10 gadiem, un skolā neesmu strādājusi nevienu dienu.

Bet pat skolas klusē manā galā, un Rīga ir 200 km...

Uz doto brīdi apmeklēju kursus, ko bezdarbnieki piedāvāja... pabeigšu un tad sūtīšu CV uz atbilstošajām firmām, lai gan darbiniekus viņi nemeklē un atbilstošas augstākās izglītības man nav, net man būs zināšanas, kas viņus varētu interesēt...

Papildināts 14.08.2020 22:21:

begonija11
Man arī brīžiem uznāk depresija un domas - jāsūta pieteikums uz pārdevējām vai apkopējām, jo neko labālu jau neatradīšu...

Bet vēl cīnos ar sevi un ceru uz to labāko.

Tie sludinājumi ari ir tik pārsteidzoši - prasa īpašo augstāko un 2 vai vairāk gadu pieredzi tieši viņiem vajadzīgajā sfērā - bet alga, labi ja 600e bruto... pēc nodokļiem tas ir knapi 400

Pēc sludinājumiem - diezgan normālu algu sola (un var bez pieredzes) Palīgstrādniekiem - būvniecībā vai kokapstrādes cehos - bet tur jau sievietes neviens neņem

Papildināts 14.08.2020 22:24:

Sory par kļūdām - rakstu no telefona

Danica

Bombondzinja
Pēc sludinājumiem - diezgan normālu algu sola (un var bez pieredzes) Palīgstrādniekiem - būvniecībā vai kokapstrādes cehos - bet tur jau sievietes neviens neņem
Ņem. Normālus palīgstrādniekus ir grūti atrast, bet sievietes, parasti, ir daudz centīgākas un akurātākas par vīriešiem, un viņām var uzticēt materiālās vērtības. Tikai vai Tu pati gribētu dzīvot būvlaukumā, kur jāģērbjas kopējās telpās ar vīriešiem, jāapmeklē mobilā tualete, t.sk. dienās, kad ir mēnešreizēs, un nepārtraukti jāiztur gadalaika temperatūras svārtības. Neviens it kā jau neprasa, lai sieviete darītu tos pašus smagos darbus, kurus dara vīrieši, jo arī salīdzinoši vieglo darbu ( t.i. bez smagumiem ) ir gana, taču tie apstākļi ir tādi, kādi tie ir, un domāju, ka lielālākā daļa, kas iepriekš nekad to nav darījušās, ātri vien sāks apdomāt, vai nevar tomēr darīt kaut ko citu.

FirstAustria

Ņem ņem. Vīrs kādu laiku strādāja Rīgā, kur paletes ražo, viņš teica, ka ir cehā sievietes pie vieglākajiem darbiem - bet ir. Alaga tur laba, stabilā alga + bonusi, un visi nodokļu nomaksāti. Uz rokas saņēma ap 1300eur,tikai ir maiņas arī pa naktīm.

Vīrs vēl slavēja, ka tās esot vella bābas, rukā labāk pa dažu labu veci.

Nu jau pusotra nedēļa, bet ne ziņas, ne miņas - tas tā normāli valsts iestādēs, ka viss tik lēni notiek
meklēju otru (papildus darbu pusslodzes), tā kā tūrisms izskatās uz vēl kādu gadu sačakarēts. Aizsūtīju CV-vieta un piedāvātais atalgojums derēja. (Sazināties ar pretendentiem solījās pēc nedēļas līdz XX.datumam) Un gaidīju. Pēc 3 nedēļām, kad XX datums bija garām, izlēmu iet sava pamata darba vietā uz pilnu slodzi (negribēju gan, lai neieslīgtu rutīnā). Nepagāja ne 4 dienas, kad zvanīja un aicināja uz jauno darbu. Njā. Attieksme. Es arī, kā puņķis , negrasos tirināties. Jau pateicu-slodze. Tagad ko-nē tomēr.

Var gaidīt vismaz mēnesi.

Papildināts 16.08.2020 07:20:

Jā. Un man labāk būtu papildus otrs darbs. Ne algas ziņā. Tas pats sanāktu, bet izmaiņas. Izmaiņas dzīvē man nepieciešamas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Meklēju papildus pusslodzi vai arī sestdienās/svētdienās no rīta līdz vakaram. Vai arī pilnu slodzi un tad esošo padarītu par pusslodzi. Ar esošo neko nevaru nopelnīt, stipri zem minimālā. Un tieši esošais vistuvāk manai izglītībai, kas ir nepieprasīta un vairāk līdzinās hobijam.

Esošo un vēl vienu, kas diemžēl fiziski man izrādījās par smagu, dabūju, jau sākoties Covid ērai, ejot un piesakoties pa tiešo. Vienkārši iegāju pa durvīm un pieteicos. Tātad normāli sevi prezentēju, uzreiz izturēju kaut kādā mērā atlasi. 3 populārākās valodas nav problēma. Bet visiem sūtītajiem CV rezultāts nulle. Gribētos savākt tos atpakaļ, jo pēc tam tikai sūdīga sajūta. Sacerot tos teksteļus, taču arī esmu ieguldījusi sirdi un dvēseli (un savu nenovērtējamu dārgo laiku! ), esmu pirms tam aizgājusi un no malas pavērojusi esošos darbiniekus, viņu izturēšanās veidu, veikusi sava veida izpēti, un gluži uz tādu nereāli nepaveicamu neesmu neko sūtījusi. Meklēju tādu, kurā man arī patiktu strādāt ilgi. Ja īslaicīgi un tuvu mājām un gaišajā dienas laikā, varu arī apkopt vai darīt ko no tās sērijas. Ne sapņu darbs, bet īsu laiku varētu konkrētam mērķim.

kakjene_Mjau
esi jau ko atradusi? Papildus darbu? (es nesapratu)

Man arī, kā sāku domāt, tas sāk izskatīties aktuāli. Patreiz, lai paliek kā ir, bet esmu meklējumos.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407913