Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba meklēšana

laimestaka

Cucamonga
Nē, vēl ne, bet turpināšu meklēt. Esošo negribu pavisam pamest, jo tas attīsta derīgas prasmes, ar ko varēšu nodarboties vecumdienās. Tas tā vēl klāt pie mana hobija. Pašlaik darba daudz esošajā pāri galvai, nav kad. Esmu prom 12 h gandrīz katru dienu. Brīvdienu varu paņemt jebkurā dienā, bet pašlaik izdevīgāk neņemt. Nu, ja pēkšņi pamanīšu, ka ir THE DARBS manā rajonā, uzreiz nesīšos pa tiešo uz turieni no paša rīta pirms darba.

Vispār, personīgi aizejot uz noskatīto vietu un parunājoties, ir bijuši rezultāti, un pāris vietas bija tādas, kur būtu uzreiz pieņēmuši, bet es sapratu, ka man tur kaut kas nepatīk. Slikts čujs. Došos atkal septembrī apgaitā, kad vasaras strādnieki atbrīvos vietas.

Diemžēl tas, ko var dabūt uzreiz man neder. Vai nu alga par mazu (neatbilstoša atbildībai un darba stundām) vai darba apstākļi ne tie, kurus es vēlētos. Nav tik viegli arī man. Tā šīs vasaras atklāsme.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

begonija11
Bombondzinja
Jūs pilnīgi nopietni varat mēģināt būvniecībā... papīrus rakstīt. Jā, ir jāsēž objektā, jā, ir toitoi. Toties alga ir virs 600 neto. Tur vajag prātu un lietvedības saprašanu.

Viss, kas tiek iebūvēts, ir jānoaktē. Un kā likums, ar papīriem vairāk protas sievietes.

Tas tā, idejai, ka būvniecība arī ir samērā normāls variants.

Mani arī sāk valdzināt būvvide.

Kādas, nez, iespējas kļūt par tāmētāju vecumā 35+, ja iepriekš nav bijusi saskarsme ar būvsfēru, un matemātika nav stiprā puse, bet kārtīga un apsviedīga esmu gan?

Skatos, ka mācībaspieaugusajiem.lv ir tāmētāju kursi, un algas sludinājumos liekas ok.

Vai jūs meklējat jaunu darbu? lieliski, jo sniedz tik daudz noderīgas informācijas! rate my company

Bombondzinja

Aloja
Būvniecībā var gan - 16 gadus nostrādāju būvniecības sfērā pie datora...

Tas ko meklē - IR palīgstrādnieki - fiziska un netīra darba darītājus

Papildināts 20.08.2020 22:11:

Šonedēļ piedāvāja darbu, kur jākļūst par pašnodarbināto... bet to man negribās ... nav drošības sajūtas

Danica

Aloja
Jūs pilnīgi nopietni varat mēģināt būvniecībā... papīrus rakstīt. Jā, ir jāsēž objektā, jā, ir toitoi. Toties alga ir virs 600 neto. Tur vajag prātu un lietvedības saprašanu.
Nu, nē. Būvniecībā papīrus var "rakstīt" tikai grāmatvedības kabinetā - t.i.grāmatvede. Būdiņās papīrus raksta celtniecības koledžas vai tikko RTU beigušas meitenes un puiši, kuriem jau ir sapratne par tehniskām lietām, jo tur ir jāsaprot tehnoloģija, mateiāli, jāpārzin būvmašīnas u.c. Jāprot arī rasēt un plnībā orientēties projektos. Tie ir būvdarbu vadītāja palīgi, pieņemt pārsvarā ar domu sagatavot jaunos vadītājus. Pārējās nesēž būdiņās, bet birojā. Bez tā visa arī lietvedībai īsti nederēs, jo pat sastādot līgumus, sagatavojot dokumentus iepirkumiem, izrakstot rēķinus, ir jāsaprot būvniecības etapi, tehnoloģija, un diezgan, detalizēti. Teorētiski jau var strādāt, bet tai sievietei ir jābūt vismaz interesei par to, un tikai tad, ja kāds gatavs piesegt viņas nezināšanas, paņemot uz sevi visus tehnoloģiskos aprakstus, grafikus un tml. Parasti tam neviens nav gatavs. Bet algas gan ir lielākas, stipri. Labi būvdarbu vadītāju paligi saņem vismaz reiz divi.

rudgo
Mani arī sāk valdzināt būvvide. Kādas, nez, iespējas kļūt par tāmētāju vecumā 35+, ja iepriekš nav bijusi saskarsme ar būvsfēru, un matemātika nav stiprā puse, bet kārtīga un apsviedīga esmu gan? Skatos, ka mācībaspieaugusajiem.lv ir tāmētāju kursi, un algas sludinājumos liekas ok.
Nekādas. Īsti nesaprotu, kam tie kursi ir domāti. Ja gribi strādāt būvniecībā, tad kā mnimums savā vecumā vari mācīties divgadīgajā neklātienē celtniecības koledžā (vēl divgadīgajā RTU koledža vai maksimums RTU piecgadīgajā neklātienē), pastrādāt par palīgu vairākus gadus, un tikai tad, kad pārzināsi visu tehnoloģiju, materiālus, procesus, pārzināsi tirgu, un būsi gatava nostāties pretī konkurentiem ar spēju analizēt cenas, tikai tad būs iespējams strādāt par tāmētāju. Bez "bagāžas" to darīt nav iespējams. Vispār tāmētājs ir arī sertificētā nozare, līdz ar to priekšroka vienmēr būs tiem, kuriem ir izglītība un sertifikāts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18407913