Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba iespējas angļu filologam

LieneLie

Limassola

Startē par tulku ES institūcijās (rakstisko vai mutisko) tie par samaksu nesūdzas.

Es nedomaaju, ka autorei ir taads valodas zinaashanu liimenis, lai starteetu uz EU instituucijaam, ja A4 lapa jaatulko pusotru stundu.

Njem vien un maaci nesekmiigajiem pamatskolniekiem basic English, vairaak man skiet tu nevareetu pavilkt.

Pedagoga darbs. Iesaku.

A4 lapa jaatulko pusotru stundu

Var jau būt arī ilgi tulkojami teksti, jo jāmeklē daudzi speciālie termini, kas nav zināmi pat dzimtajā valodā, piemēram, medicīnā vai citās zinātnēs. Un tad maksā nevis 5, bet vismaz 15 par lapu.

Vispār labu speciālo tulku ir maz. Būtu ieteicams studēt ne tikai angļu valodu, bet vismaz bakalaura līmenī vēl kādu jomu, kurā specializēties tulkošanā, jo tie ātrie firmu tulki reizēm tādus brīnumus satulko, ka neviens neko nesaprot.

Avatārs

Lori_te
Nav jau obligāti bakalaurs. Var arī profesionālās pilnveides kursus.

No pieredzes, tulkotāju firmas ir vērsušās pēc palīdzības, lai pārbauda tieši profesionālos terminus, vai to interpretācija latviešu valodā ir tā pati, kas angliski. Par samaksu.

Dzeerveniite

Piemaacies klaat par pedagogu. Labi pedagogi bez darba neseezh. Pazinja taisa beerniem grupas nodarbiibas, katraa grupaa 10 beerni, katrs beerns maksaa 5 euro. Un taa kaadas 3- 4 grupas briivdienaas un pa vienai darba dienas vakaros un algai klaat nopelniijusi vairaakus simtus nedeelaa. Protams- tagad viss notiek zoomaa, bet notiek!

TeoBarta

Par to tulkošanas ātrumu- velti nolikāt autori. Viss ir atkarīgs. Ja tulko, piemēram, lubenes, tad var nesaprast, cik nepieciešams laiks, lai kvalitatīvi iztulkotu ar būvniecību saistītus materiālus, ar specifiskiem inženierijas terminiem. Tās vispār nav salīdzināmas lietas, tāpat kā patērētais laiks uz vienu lapu.

Lubeņu autori tulko būvniecības dokumentāciju?

Saulcerite.

IevasPieJuuras
Lubeņu aurori visdrīzāk netulko neko

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18408123