IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Bēbīšbirums turpinās...

Limassola

Slēdza Limassola: "Chakli plaapaajam...".

Bantiite
Palēnināts ir TSH par augstu vai zemu? Ja TSH ir pa augsu, var ta'ču regulēt ar L-Thiroxine. Tas ir, ja bija tik augsts, ka bija problēmas ar ciklu un ovulāciju.

dadzite,

Man cipariņi bija 6.00, bet vajagot ap vai zem 2, kas šobrīd ar L-Thiroxine ir panākts un noregulēts.

Ar ciklu vai ovulāciju nebija problēmas arī ar lielajiem cipariem. Ovulācija notiek katru mēnesi un cikls ir regulārs.

Bantiite
Ja ovulācija notika, varēja taču tāpat palikt stāvoklī. Tas paaugstinātais TSH tikai traucējot bērniņam attīstīties. Ko dakteri saka? Kāpēc nesanāk?

Bantiite
Vīrs SG nodeva? tur viss ir labi???

Papildināts 30.06.2020 10:56:

Peļzauris , Sisle, Niksis apsveicu!

bikbik - veiksmīgi nodot HGC

Vīrs ir nodevis gan parasto SG, par padziļināto vai komplekso ( pareizo neatceros nosaukumu)

Man LA, histeroskopija, entās analīzes.

2019. Gada decembrī TSH bija svārstīgs 2.3, 3.4, 4.1, bet no marta ir stabili 2 vai zem tā.

Daktere tika saka, ka nav nekādu traucēkļu, visām ir jāsanāk.

Nezinu, varbūt iet uz vēl 3 IUI, kaut ticība maza, vai uzstāt vairāk uz IVF

Bantīte

Daktere var tikai ieteikt, bet nevar tevi piespiest darīt tieši tā. Ja tu vēlies iet tālāk, tad arī uz to pastāvi un viss.

Atkārtošos attiecībā uz visām ekstrām, dakteru viedokļiem utt - es uzreiz skaidri pateicu, ka naudas nav, nekādas ekstras negribu un ir lietas, kas man nav un nebūs pieņemamas neatkarīgi no tā sanāks vai nesanāks. Tad, kad tu pats novelc robežu cik tālu iesi, ir vieglāk. Un arī dakteris saprot, ka te nekāda vārdošana nebūs un nemaz i nemēģina. Man arī IVF Riga. Kriša reizē vēl mēģināja iestāstīt, ka vajag PICSI utt. Kad pateicu, ka ja taisīs par velti, tad ok, bet es nemaksāšu, momentā likās mierā.

Peļzauris
Pateikt jau var, ka to negribi un to negribi. Un ja vēl pēc tam viss sanāk. Bet kad vienalga nesanāk, esi jau izmisumā.

Tāpēc jau es teicu, ka mēs noteicām robežas, kur apstājamies un pieņemam, ka nebūs mums bērniņu. Un tas bija pirms mums izdevās. Bet kas der mums, nederēs citiem. Katrs dara kā grib. Vienkārši daļēji ir tā kā mietenes saka, ka tas tomēr ir bizness no otras puses un loģiski, ka mēģinās nopelnīt kur vien var. Un ir baigi grūti noteikt, kur beidzas vēlme palīdzēt tikt pie bēbīša un sākas bizness. Mums bija viegli tādā ziņā, ka jau pēc diagnozes un laikā kamēr gaidījām rindā, lasot un pētot, mēs uzreiz sapratām kas mums ir un kas nav pieņemams. Tas nes līdzi baigo mieru.

Sveikas!

Jau ilgāku laiku sekoju jums. Visām novēlu izdošanos un priecājos par meitenēm, kurām izdevies.

Gribēju pajautāt, kādas jums bija pirmās pazīmes pēc FET vai arī ir kāda kurai pozitīvs rezulāts bez nekādām izmaiņām ?

Peļzauris
Izklausās, ka Jums bija pašiem savs plāns, skaidrìba, robežas. Bet ne visiem tā ir. Ir daudz šaubas, bažas un esam mēs te, dažādu profesiju pārstāvji. Pretim mums ir ārsts - speciālists, kuram gribi uzticēties, viņam tak jāiesaka labākais! Un tad atkal daudz viedokļu, informācijas, veidojas jau paśu pieredze. Ļoti saprotu visas meitenes, kuras ir neizpratnē un šaubās.

Ļoti labi, ja nonāk lìdz tam mieram, par kuru mini, bet var but tas tāpēc, ka ir rezultāts, kas dod to mieru, ka darìjāt pareizi. Ja rezultāta nav un nav un nav, tad loğiski, ka sās stresot un izmēğini jau visu, ko profesionālis iesaka.

Papildināts 30.06.2020 11:45:

Sisle

Sveicieni!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408301