IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Bēbīšbirums turpinās...

Limassola

Slēdza Limassola: "Chakli plaapaajam...".

Graci
Man pēc Fet nebija nekādu pazīmju( nedaudz vilka vēderu) un diemžēl rezultāts nebija veiksmīgs. Bet tas laikam ļoti individuāli. Bet vispār man arī dziļi iekšēji bija sajūta, ka laikam nekas nav sanācis, jo kaut kā liekas, ka ir jābūt kkādām sajūtām.

visam bēbīšbirumam!

Un īpašs sveiciens Niksis

Es ik pa laikam palasu. Esam pauzē un pārdomās vai vajag, ko vajag un kāpēc. Ar prātu saprotu, ka ja daram - nav vairs laika vilkt garumā. Varbūt citiem darbs no mājām attiecības uzlabo, man tas vienkārši bojāja nervus... sapratu ka dzīve 4 sienās nav man. Jā, ar mazu bērnu tas būtu savādāk. varbūt... nez, kautkā sajutos veca un nogurusi ar visu mājmācību, ēst taisīšanu, darba nestabilitāti. Bij kautkadas ilūzijas, ka pēc histeroskopijas viss varētu maģiski un brīnumaini pats notikt. Brīnumi tāpēc jau ir brīnumi, ka reti un neprognozējami.

Dilemma

Mums tas miers iestājās ilgi pirms mums sanāca. Reize, kad radās Krišis bija pēdējā, ko mēģinājām. Ja nebūtu sanācis, vairāk nemēģinātu. Tas bija mūsu emocionālais limits.

Graci

Var teikt, ka man nebija pazīmju. Krūtis palika jūtīgas tikai ap hcg dienu.

Papildināts 30.06.2020 12:19:

Bet man vienkārši ir savādāka filozofija un uzskati kā vairumam, tāpēc saku, ka kas der vienam, nederēs citam.

Sveikas, meitenes! Cik labi, ka uzgāju šādu atbalsta grupiņu!

esmu tikai pašā procesa sākumā un, protams, ka nobijusies kas un kā būs. nākamnedēļ jāsākas mr, tad nu sākšu stimulēties. noteica man īso protokolu. vizītē EGV uzzināju, ka, lai gan valsts procedūra, 300 EUR tāpat ir jāmaksā(īsti neatceros par ko) un vēl būs jāizvēlas vai gribēsim lietot īpašo inkubatoru, kas maksā arī laikam 300 EUR. kāda ir jūsu pieredze? tā kā darīsim visu pirmo reizi, domas velk uz to, ka jāiet uz pilnu banku?

Limoo

http://www.vmnvd.gov.lv/lv/veselibas-aprupes-pakalpojumi/668-mediciniska-apauglosana

Manuprāt labi uzrakstīts, kas pienākas un cik par ko var prasīt. 300eur izklausās drusku dīvaina summa gan..

Timpo

Limoo

Jānoskaidro par ko tieši maksāsiet, embrioskops&oq ir ekstra un var iztikt bez, bet mums tieši embrioskops&oq ļāva izvēlēties labāko, ko ielika un otru ko vēl pēc diennakts sasaldēja. Tur jāskatās kāds ir apsvērums šai ekstra un vai variet to atļauties.

Pixie

Sisle apsveicu tevi!

Timpo

Un EGV ir ļoti sakarīga vecākā māsa, visus izdevumus vnm smuki sarakstījusi, nav bijusi nekādi nepatīkami pārsteigumi. Man pat gadījies, kad ārsts atrunā no ekstrām(man bija iestājies izmisums)

Peliite24

Sisle

Apsveicu!!!

Prieks par katru kurai ir izdevies.

Mēs arī bijām pirmajā vizītē un norunājām ka man būs īsais protokols, pastāv hiperstimulācija risks, tāpēc Fet būs tikai nākošajā mēnesī pēc stimulācijas. Tā kā vīrs man braukā komandējumos, tad sanāk ka stimulēties sāksim augustā sākumā. Ja laicīgi jau būtu zinājuši ka pastāv tāda iespēja ka sasaldēt vīra materiālu, noteikti sāktu stimulēties jau šajā ciklā.

Veiksmi visām procesos!

Timpo
Pie kura ārsta biji?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408301