IVF, ICSI un IUI (06/2020) - Bēbīšbirums turpinās...

Limassola

Slēdza Limassola: "Chakli plaapaajam...".

Es riskētu, bet ir jārēkķnās, ka vēl jau vēl būs visādi ģenetiksie testi, ja pieķersies. Nav jau garantija, ka nākamā punkcija būs labāka, vai tomēr daktere sola, ka nākamā punkcija būs labāka? ja sola, tad vērts mēginēt punktēt vēl.

PAr PGS Limasolai ir viedoklis

Fridsuns

Niksis
Jā, bet man šodien bija saruna ar ģenētiķi un viņa bija ļoti skeptiska

justme

Fridsuns
Es laikam ietu uz jaunu stimulāciju.

Fridsuns
Ej uz trešo stimulāciju, bet to tāpat iesaka tik pēc 3 mēnešiem. Jo, jo ātrāk veiksi, jo lielākas izredzes uz labakām olšūniņām. Bet ar šo embriju vari mēģināt FET tagad vai vēlak. Vīņs nekur tev nepazudīs

justme
Niksis
Paldies liels, iepriecinājāt! (hug) Man punkcija ir piektdien. Rīt pēdējā injekcija. Ir tā, kā jūs teicāt- stimulācija 10 dienas.

Fridsuns

grūts jautājums, bet es laikam ietu uz jaunu stimulāciju.

Niksis

Fridsuns
Ģenētiķi vienmēr ir ļoti skeptiski! Vienu es Tev točna varu pateikt! Pat pie ideāla embrija neviens neko negarantē! Paļaujies uz savām sajūtām. Ko daktere saka?

Fridsuns

Dollija
justme
dadzite
sisle
Niksis
Liels paldies par viedokli. Tuvākajās dienās tikšos ar dr. un tad runāsim un izlemsim. No vienas puses gribas dot cerību vājajam embrijam, bet no otras puses gribas pataupīt laiku un pārdzīvojumu, ja neizdodas. Varbūt arī jāiet tagad uz FET un tad nākamajā ciklā, ja neizdodas, jāstimulējas.

Papildināts 06.07.2020 15:09:

dadzite
Es nemaz nezināju, ka - jo ātrāk stimulējas, jo labāki. Tu domā dēļ vecuma? Man tikai ir bail, ko tā stimulācija mums nodara...

Fridsuns
līdz 43 gadiem jau vēl var stimulēties, pēc tam gan tas tā....riskanti

Fridsuns

Es tieši domāju, ka ka jāļauj organismas atpūsties pirms jaunas stimulācijas. Kas kvalitatīvs var sanākt, ja tik dod virsū vienu reizi pēc otras ... Gadu dēļ varbūt nevar baigi gaidīt, bet vismaz pāris mēnešus vajadzētu gan. Tas man filozofiskais viedoklis. Jo katra stimulācija tomēr pasmeļ tos mūsu resursus..

Papildināts 06.07.2020 15:24:

Vēl es tīri filozofiski aizdomājos par tiem bebučiem, kas piedzimst un veseli - cik no viņiem diez pgs izbrāķētu..

Papildināts 06.07.2020 15:25:

P.s šodien biju uz vizīti, viss kārtībā, sirsniņa ritmiska mazajam jūraszirdziņam

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408301