Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Balinošais krēms pigmenta plankumiem?

Tranquility

Tranquility

Šovasar kaut kāda mistika ar sejas pigmentu notikusi

Pāris dienas atrādīju seju saulei, un man tagad ir nevis iedegums, bet netīra seja, visa nosēta ar pigmenta pleķiem. Ko iesākt? Ir kādas idejas par balinošajiem krēmiem, lai to ķēpu no sejas dabūtu nost?

Gadi man 35; laikam vecums tuvojas

Mischa

Manuprāt nevajag balinošos krēmus. Bha/aha skābes un niacinamida serumi varētu palīdzēt (papēti Ordinary piedāvājumu), ka arī obligāti jālieto spf krēms pa dienu.

Tranquility

Mischa
Paldies, saules krēmu ar SPF 130 jau noskatīju 4.dimensijā, pieiešu tai lietai nopietni

Kas ir Ordinary un kur to var iegādāties?

Seja saulei jàràda tikai ar aizsargkremu! Ja tendence uz pigmentàciju spf 50. Labas atsauksmes dzirdètas par Eucerin balinošajiem. Pati no pigmentiem atbrívojos ar dziłajiem kimiskajiem pilingiem un làzerprocedūràm. Ilgs process.Un bez spf50 uz sejas àrà neràdos,pat ne uz 5min.To sàku jau lietot no pavasara saules.

Tulip

Es te mazliet ne par tēmu pajautāšu, man ar visu augsto spf jau trešo gadu uz vasaru parādās viena brūna švīka. Ko lai ar to pasāk?

Tranquility
Tavā vecumā man arī bija. Mēģināju ar viskautko balināt, sākot ar citronu, C vitamīnu, beidzot ar visādiem krēmiem, nu kautkāds efekts jau bija, ja tonālo pa virsu. Bet tagad jau gadiem, kā te jau minēja - tikai filtri - ziemā krēmi ar 15-20, vasarā - telpās un pārskrējienos tas pats, līdzko plānots ārā ilgāk par 10 minūtēm - 30-50. + seju saulei tīšām nerādu nekad, tikai, ja nevaru izvairīties. Neesmu tādas šausmas vairs uz savas sejas redzējusi jau gadiem.

Sixpārnis

Ir speciāli kremi pigmentiem aptiekās.
Kamēr domāju, ko pirkt, pigmenti pazuda un nav vairs radušies.

Tā arī nezinu, kāpēc konkrētā vecumposmā (ap 40) šie uzradās.

Tas no hormoniem. Man šogad vēl nav un cerams nebūs, bet iepriekš 2 gadus diezgan izteikti.

Galvenais max izvairīties no sejas sauļošanas, krēmu ar augstāko aizsargfaktoru.

Biodermai ir white līnija, bet LV tikpat kā nav nopērkama, pasūtīju internetā krēmu kas mazina pleķus.

Eucerin šķiet arī kaut kas bija. Aptieku kosmētikas piedāvājumā jāskatās

pupuzupa

Vasaras laikā jeģa tim krēmiem ir minimāla,iesākt vajag jau pavasarī ar pirmajiem siltajiem saules stariņiem...jo nu jau...par vēlu, bik mazināt var, bet nereāli...Eucerinam man patīk tas krēms...līdzigs ka lūpu spiduma turziņā ar kārtiņu...

Esmu izmēģinājusi dažādus pretpigmentācijas krēmus, arī noņemšanu ar lāzeru - jēgas nekādas.. Par iemeslu uzskatu hormonus, kā arī diezgan beztbildīgu sauļošanos jaunībā gan saulē, gan solārijā. Kā sacīja dr., kas mēģināja likvidēt manus plankumus ar lāzeru, kā arī kosmetoloģe - ja pigmenta plankumi ir, ar tiem jāmēģina sadzīvot, pavisam iznīdēt tos nevar. Max saules aizsardzība ikdienā ar 50+ krēmu.

P.S. Nesen biju klīnikā ar lāzeru izņemt dzimumzīmi, sākām runāties ar dr., viņa sacīja, ka viņai arī ir pigmentācija uz sejas ļoti izteikta pēc 2.grūtniecības - bet tajā dienā viņas sejas bija tīra, bez raibumiem! - viņa atklāja, ka pirms dažām dienām veikusi plazmas injekcijas - āda viņai nekādā veidā neliecināja par nesen tur vēl bijušiem pigmenta plankumiem..! Briestu mēģināt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18408405