Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzimuma disforija meitai - kā dzīvot tālāk?

Safiira

Sveiki! Es esmu pilnīga izmisumā un nesaprotu, kā man vispār dzīvot tālāk. Mana 16 gadīgā meita man pirms nedēļas atklāja, ka nevēlas vairs turpināt dzīvi kā sieviete. Ka jau sen ir jutusies ne savā ādā, ka nepatīk, kā pret viņu izturas apkārtējie cilvēki. Viņai 2017.gadā sākās trauksme un panikas lēkmes. Izskrējām daudz visādus speciālistus. Pabija slimnīcā 2018.g. un tika uzsākta antidepresantu lietošana. Un man likās, ka sāk jau palikt labāk - cilvēks gandrīz atgriezies normālā dzīvē. Bet tagad kā ar bomi pa pieri - viņa grib kļūt par vīrieti un tas jau ir sen, tik neesot varējusi man to pateikt un no psihologiem arī to esot slēpusi.

Man šobrīd liekas, ka mana pasaule ir sabrukusi. Katru dienu raudu un nesaprotu, kāpēc tas notiek ar mani. Es pat to varētu pieņemt, ja šo dzimuma maiņu varētu tā viegli izdarīt, bet to reāli nevar izdarīt. Esmu salasījusies, ka daudziem, kas to ir izdarījuši pasaulē, šāda operācija nav palīdzējusi un cilvēks turpina justies slikti

P.s. Pie psihiatres netiekam - jāstāv gaidīšanas rindā, mēģināju rakstīt epastu pusaudzim.lv, bet no turienes man atbildes nav. Es nesaprotu, kur man iet un kā man dzīvot tālāk, lai nesajuktu prātā. Man laikam būtu jābūt atbalstam savai meitai, bet es pati šobrīd esmu kā pilnīga pankūka.

Vai šeit ir kāds, kas ir saskāries ar šādu problēmu?


Jāiet abām pie psihospecialistiem.

Gribēt var daudz ko, bet kur tad viņa veiks tādas pārmaiņas un par kādu naudu?

Es nezinu kur un par kādu naudu Es vairāk par visu vēlos, lai viņa pasaka, ka ir pārdomājusi, bet apzinos, ka tas nekad nenotiks. Viņa grib jau tagad sākt lietot hormonus, lai uzsāktu dzimuma maiņu.

Safiira
Kur dabūs tādus hormonus?

Pārāk nereāli tas viss.


Nopirks aptiekā. Psihiatrs droši vien, ka izrakstīs. Bet mana problēma nav - kā to realizēt? Es gribu to apstādināt Es varētu sev roku nogriezt, lai to visu pārtrauktu

Papildināts 04.07.2020 20:16:

Bet paldies par atbildēm! Man ir ļoti smagi, jo es pat nedrīkstu šo visu stāstīt kādam tuviniekam. Esmu apsolījusi meitai vēl nevienam neteikt, pat viņas tēvam (kuram ir cita ģimene) nē. Man nav kam paraudāt uz pleca.

Kapriza

Felisia
Melnajaa tirguu caur internetu var dabuut visu.

Tas nav tik vienkārši, uzsit knipi un recepte kabatā. Autore, nedomā, kas būs un kā būs; dzīvo dienu pa dienai. Tad jsu redzēs, iesiet pie psihiatra, psihologa, etc., bērni ir apmulsuši mūsdienu pasaulē. Varbūt viņa kā meitene ir aizvainota. Vai nav draugu, un liekas, ka pretējam dzimumam būs labāk. Varbūt tevi čakarē. Runājies un dzīvo ikdienišķu dzīvi, tad jau redzēs.

Jums vajadzīgs ārsta padoms, jo skan greizi- grib klūt par vīrieti, nevis, ka visu laiku jūtas kà puisis. Nepārsteidzaties un ejiet pie árstiem.

Es savā profesionālajā dzīvē daudz ko redzu. Vairumam norimst pusaudžu stulbums un kaut kā viss normalizējas. Vecāki līdzīgās situācijās jūtas sagrauti un ļoti pārdzīvo, esi mierīga un ļauj laikam ritēt.


serpieri
Piekrītu. Arī vecums tāds, ka vienu mēnesi var gribēt kaut ko un pēc tam rūgti nožèlot savus murgus

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18408565