Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzimuma disforija meitai - kā dzīvot tālāk?

Safiira

Undomiel

Safiira
Tu tagad spēlē līdzi hormonu uzvilktam pusaudzim. Pati uzdod viņai glupus jautājumus, saņem glupas atbildes un psiho par to.

Liecies mierā. Ja meita tev jautā, atbildi, bet pati šo slideno tematu necilā. Visticamāk pēc gada viss pāries. Ja nepāries, tad lai sasniedz pilngadību, strādā un pelna naudu pati savām pārvērtībām.

Tas viss vēl var pāriet. Ar pusaudžiem visādi brīnumi redzēti. Man pašai draudzene, vienu laiku vīrišķīgi ģērbās un izturējās, kļuva brutāla, tusēja ar čaļiem, kā čalis. Tagad jau sen,dzīvo tradicionāli, ģimene, bērni. Ja tas būs neatgriezenisks lēmums, pieradīsi ar laiku, kas atliks? Jo vairāk atbalstīsi viņu šajā ceļā, jo abām būs labāk. Tādiem cilvēkiem ir ļoti sareežģīti, bez atbalsta, bet kā jau teicu, nav vēl zvanīts, ka tā būs. Ved pagaidām meitu pie psihologa. Vai tad mūsu valstī, tik viegli, bērniem tos hormonus dod?

Nevaru neiejaukties, 16 gadu vecumā spriešanas un ricības spēja hormonālo vētru rezultātā var tuvoties nullei un izspēlēt absurdas situācijas.16 gadīgam pusaudzim kuram hormonu svārstību rezultātā ir 17 piektdienas nedēļā nekādus hormonus nav jādod lai pēc tam nav jāārstē veselība. Ši te dzimumu maiņa ir milzīga naudu kāsoša industrija, kura pelna uz cilvēku muļķību. Kad būs 25 gadi vēlereiz var atgriesties pie šim sarunām.

Bet 99,9 % ka pēc gada jau viss būs pārgājis. Es te arī no saviem paziņām dzirdu par pusaugu bērnu izpildīšanos, seariāli vienkārši atpūšas...Kad pusaugu skuķīši stāsta par to ka iegriežot rokā varot noņemt dvēseles sāpes... Dvēseles sāpes tiem bērniem vēl nav bijušas kā suga...

Ziniet lai nu man piedod mūsu sabiedrība, bet dažkārt žagara kungs un kārtīga fiziska noslodze atved pie sajēgas interneta sūdu pārkarsētās galviņas.

Domāju ka autorei vajadzētu iekārtot meitu uz vasaras darbiem lai strādā un ir mazāk laika muļķību ģenerēšanai bet ziemā jāspiež iet vingrot, nodarboties ar sportu pietekamā apjomā lai iztērētu šīs te neatreaģētās emocijas.

Viss Jums būs labi!

Safiira
Pusaudžu resursu centrs, noteikti atbildēs, ja uz pareizo vietu e-pastu aizsūtīji. Tā ir sakarīga vieta, pagaidi atbildi.

Paldies par atbildēm!

Es rīt piezvanīšu tam Pusaudžu resursu centram.

Laura, man brīžiem tiešām gribas vienkārši savu bērnu nopērt, bet tas nebūs risinājums. Tas tikai radīs plaisu, cilvēks noslēpsies aiz barjeras. Un, ja tur tiešām apakšā ir milzu problēma, tas var novest pie vēl ekstrēmāka turpinājuma.

Šorīt pati nāca ar mani runāt un izskatās, ka sākusi svārstīties. Viņas lielākā vēlme šobrīd ir uzsākt psihoterapiju pie atbilstoša speciālista.

Papildināts 05.07.2020 10:33:

Bet es nesaprotu, kā man izturēties. Vai attiekties pret viņu kā pret puisi, vai tomēr turpināt viņu uzskatīt par savu meitiņu. Ja es izvēlēšos puiša variantu - tas var viņu papildus noskaņot uz to. Ja turpināšu izturēties kā pret meiteni - viņa to atkal uztvers kā uzspiešanu.

Safiira pert nevajag, tas bija lai domu un ideju ta sacit noliktu skaidrāku, es vienkārši gribēju skarbak paradit situaciju no citas puses...

Tu nezini ko šai trakajā interneta laikmeta mazie muļķīši saskatas un skolā savā satarpā ar draudzenēm uzģenerē...tas ko Tu stāsti ir jau bijis novērots, un pat varu pateikt vairāk paiet 3 mēneši un no iepriekšējiem sūdiem nav ne miņas bet ir uzģenerēti nākošie...

Vizītes pie psihologa ir labi, bet es varu pateikt no kurenes ir šī vēlme iet pie psihloga, jo varēs atstāstīt draudzenēm kāds viņai ir bijis kruts pasākums, viņa būs uzmanības centrā un būs bijis piedzīvojums...

Es pat gribētu teikt tā - uztici viņai kādus uber nopietnus pienākumus kur viņa nes atbildību no līdz par izpildi, ļauj viņai sajusties svarīgai un ļoti GALVENAI. Plus par nāvi nenāktu kaut maziņš bet ceļojums kur tiek iegūtas jaunas loti spilgats emocijas , ja protams ir tāda iespēja, un pati brīnisies kur pazudīs visas šīs fantastiskās idejas par dzimumu maiņu

dividevini

Es neesmu bijusi tādā situācijā, bet laikam jau vienīgais atliek mīlēt to savu bērnu. Ģenētiski tā ir meitene. Kā pert viņu attiekites,laikam jau var kādas dienas vai nedēļas to dzimuma jautājumu likt mierā itkā. Saukt vārdā kā čabulītis vai zaķītis vai saulīte-lai nav jāskar tā sāpīgā tēma? Psihologs laikam pateiks precīzāk.

Piēnemt un mīlēt, lai vai kas laikam atslēgas vārds.

Es laikam pati arī meklētu psiholoģisko palīdzību...

kino

Varbūt, meitene vienkārši jūtas neiederīga draudzeņu/skolasbiedreņu, kuras ir izteikti meitenīgas, pasaulē. Pirmkārt, jāņem vērā tas, ka dzimummaiņa šobrīd ir modē, ja tā var izteikties. Un bērni, kuri tā baigi azartiski nepavelkas līdzi uz sava dzimuma vienaudžu štellēm, var izdomāt, ka viņi nepieder tam dzimumam, bet pretējam. Paskaidro meitai, ka galvenais NAV tas, kāds viņai dzimums, bet tas, kāda viņa ir personība, kāds cilvēks, dzimumam mūsdienu pasaulē ir otršķirīga nozīme. Visiem nav jābūt vienādiem, nav jāskrien līdzi baram un tas, ka meitene ir savā ziņā oriģināla, tas drīzāk ir pluss, nevis mīnuss. Noteikti iedod viņai izlasīt visu par dzimummaiņu, par to, kā notiek šis process un kādas sekas tas atstāj. Nekritizē, esi pacietīga, atbalsti, ja viņa vēlas nomainīt garderobi, piedāvā, vai viņa nevēlas iesaistīties kādās izteikti vīrišķīgās nodarbēs.

Dzimums - tas nav tikai izskats! Kas tieši mainīsies, ja viņa fiziski kļūs par vīrieti?

Pusaudžiem sevis meklēšanas periods - tā ir pilnīgi normāla pieaugšanas stadija. Saprotu, ka tev, kā mātei, ir ļoti grūti, bet atceries to, ka tam pusaudzim ir vēl grūtāk, viņš maldās tumsā un viņam ir bail! Ļauj viņai domāt, ka iespēja nomainīt dzimumu netiks slēgta, bet to viņa varēs izdarīt tikai tad, kad organisms būs nobriedis un tas nedraudēs ar nopietnam veselības problēmām.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Patricia L

Kā ar iemīlēšanos? Meitenē vai puisī?

Kaut gan atceros, ka pamatakolā biju iemīlējusies vidusskolniecē. Viņa man likās tik skaista. Tad esmu bučojusies ar savu sirdsdraudzeni. Bet nekādas tālākas izmaiņas orientācijā nav sekojošas. Izzināšana un viss.

Atceros, ka bērnudārzā bija meitenīte, kura jau tad skandināja, ka ir puika. Bikses, īss matu griezums. Mācījos ar viņu arī sākumklasēs. Interesanti, kas notika tālāk, jo tad tas bija tiešām izteikti - uzvesties un izskatīties kā puika.

Safiira
Tu esi pilnīgi ķerta, jeb ši ir desa. Pusaudzis izdomā stulbumu pirms nedēļas (vienu no pusaudžu stulbumiem); tu ņem to visu pa pilnu, apzini stulbuma realizēšanas iespējas un pēc 7 dienām nesaproti, kādā dzimtē bērns jāuzrunā. Ta nākammēnes viņa gribēs kļut par nāriņu un vēl pēc tam tetovējumu pa visu seju. NOGAIDI. Šādu stulbumu gadījumā problēmas mēdz izsūkties pašas no sevis. Sauc vārdā. Kas, neviena te nav redzējusi hormonu nomāktu pusaudzi ar šausmīgām dvēseles sāpēm? Šitas laiks ir jāpārlaiž.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18408565