Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzimuma disforija meitai - kā dzīvot tālāk?

Safiira

Sixpārnis

Mammai vajag psihologu, ne meitai.

Eu, šitas ir reāli kruti - nezinu kā izturēties, kā pret puisi vai meiteni. Un tas pēc tikko izteiktas vēlmes būt puisim, kas jau kļūst svārstīga.

MartaMartaMarta
Vai ne? Sīkā varbūt apjēgusi, ka drusku pa dziļi auzās iebraukusi, līferējas ārā; māte tikmēr jau dzeku apenes šai nopirkusi un sauc par Jāni.

Varbūt tiešām noreağēju pārspīlēti. Šobrīd esmu nolēmusi nodrošināt viņai speciālistu. Turpināšu pret viņu izturēties kā agrāk un pati ar sarunām virsū nebāzīšos.

Alija

Obligāti ir jātiek pie Nila Konstantinova no Pusaudžu Resursu centra. Zvani, raksti, bet izsities līdz viņam. Viņš kāreiz ar šo problēmu šobrīd strādā.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

shobriid jaunieshi aug kopa ar pedofiila Disneja multeneem, kuraas visaas kompostree smadzenes par trasvestiitiem, pedofiiliem utt, vevcaaki ir tik aiznemti ar visu ko, un beerniem pamet tv pulti, lai tik buutu miers. Maneejaam pat skolaa saaka shito boreet, minoritaashu propoganda patreiz sit augstu vilni, visas lielaas korporaacijas kas to atbalsta lien laukaa no skapjiem. Beerniem to kompstree caur speeleem, multeneem, rotallietaam un citiem siikumiem, kur pieaugushie nespeej to pamaniit.

Duujaa

Kā saukt savu bērnu? Vārdā sauc johaidī.

Kāpēc es gados 17-18 domāju, ka labāk ir būt čalim? Tāpēc, ka mani nelūdza dejot klases vakaros, pilsētas diskotēkās sēdēju maliņā, daudzām bija jau draugi... jutos nesmuka, kautrīga, nedroša, teicamniece.... Domāju- būtu čalis, uzlūgtu dejot meiteni un iepazītos. Toreiz bija vienalga, kam būt, bet nebūt vientuļai bez otras puses. Varbūt Tavai meitenei līdzīgi?

Pieteicos uz konsultāciju nākamnedēļ. Bet lai pēc tam tiktu uz psihoterapiju būs jāgaida rindā 3 mēneši. Atkal tās rindas, tā ir gatavā bēdu ieleja mūsu valstī. Visur ir mēnešiem jāgaida, kaut palīdzību vajag tulīt. Atceros, ka agrāk meklēju jau psihologu saistībā ar viņas panikas lēkmēm, toreiz 2 nedēļu laikā varēja tikt pie speciālista par 75eur nedēļā. Man tādas naudas nav. Arī uz slimnīcu pirms diviem gadiem tikām tikai ar trešo ātro palīdzību. Divas pirmās pie smagas panikas lēkmes sašpricēja diazepāmu un aizveda uz Vienības gatvi, kur psihiatra nav

picka

Safiira
Nu kur Tu tik dārgus psihoterapeitus izroc? Vidēji par 30€ viņi pieņem. Pat psihoterapijas doktore Diāna Zande pieņem par 60€.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18408565