IVF, ICSI un IUI (07/2020) - Vasaras pilnbriedā...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Bosiite
Procesu iet dažādas meitenes, tievas, vidējas, dūšīgas, kādas nu mēs esam. Diez vai ir kādi irobežojumi vai problēmas. Skatās, kādas katram analīzes, vai viss kartībā.

Limassola

justme
dadzite
sislei kausinsh pilns ar HCG
un special vieta-Ilziite_Ro!

Hm.....vai ir tā ka dēļ liekā svara atsaka valsts programmu vai klīnikas atsakās veikt šīs procedūras?

Limassola

Bosiite. LV man liekas taa nav, bet ir dzirdeets, ka aarzemees valsts procesu atsaka ja neieklaujas BMI indeksa normaalajaa svaraa (18-25 laikam).

Bosiite
Nu nē. Nekur tas nav rakstīts. Kadas sievietes ir, tādas arī iet uz procesu, neviens viņām neatsaka, ne valsts, ne klīnikas. Valsts procesam ir ierobežojums - vecumsun attiecīgie dokumenti jādabū.

Limassola

sisle, tu vel esi nodevusi HGC un PG? Kaadi tagad cipari?

Dollija. Kaadi tev NIPTa rezultaati? Viss kaartiibaa?

Nu man šodien pateica,ka man jābūt pateicīgai ka eju šo programmu,jo citas klīnikas atsaka.....pēc visa teiktā vnk vairs negribas turpināt....iedeva zāles stimilācijai,jo tagad pēc 6 dienām olšūnas nav sasniegušas vajadzīgo lielumu tikai 7 mm,tipa var jau stimulēt un tad jau redzēs...bet nu pilnīgi var just ka daktere neredz labu rezultātu,izraksta ko vajag un viss.kad pateicu ka šo visu dara dēļ vīra,tad pateica var jau šo visu pārtraukt......valsts šo procedūru apmaksā 2 reizes...sanāk ja ar pirmo reizi tagad nesanāk,tad teorētiski stājies otraisvrindā un gaidi kārtu,pareizi?

Limassola

Bosiite. Kura tad ir taa kliinika, kuraa shito saka? Un, piedod par jautaajumu, cik tad ir tas liekais svars? Jo sheit ir daudz meitenju ar plus 10, 15, 20kg, bet nav dzirdeets, ka kaadai par to dakteri aizraadiitu.

Jaa, ja nesanaak ar pirmo reizi, staajies pa jaunu rindaa, divas iespeejas tev tiek dotas.

Papildināts 06.07.2020 20:09:

kad pateicu ka šo visu dara dēļ vīra,tad pateica var jau šo visu pārtraukt......

Nu ja 6. dienaa ir tikai 7mm, tad ne tikai viira deelj to dara... vai arii galiigi nepareizi stimulaacijas zaalju devas ir izrakstiitas..

Pēdējās izmaiņas: Limassola, 06.07.2020 20:14.

ManVissIzdodas

Bosiite
Man ir 162 un svars 72 , skaitās liekais svars. Neviens nekad nav muti atvēris par šo jautājumu privātajā klīnikā. Jo izskatos smuki sievišķīga un veselībai netraucē... (34g)

Parastajā poliklīnikā viena ginekoloģe pat pāri sotakam man norādīja, ka varbūt mums nav sīkie, jo man svars par daudz. nogomāju.... GIRL?

Bet tajā laikā nezinājām, ka vīram hromosomu pataloģija un viņš pie vainas. Baigi apvainojos toreiz uz to valsts polikļīnikas ginekoloģi un aizgāju pie citas..

Pag kurā Tu esi?

Bosiite
Man arī liekais svars, bet nevienu brīdi man neteica, ka tamdēļ man process man būtu liegts. Tas gan, ka visu laiku par to tika atgādināts, kā traucejoss faktors. Kura klīnikā Tev par svaru pateica?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408661