IVF, ICSI un IUI (07/2020) - Vasaras pilnbriedā...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Bosiite
Kadas tev devas? Man bija bail jo esmu parak tieva. Bet nu ko darīt kada esmu un neko neizmainīs.

Kassidija

Bosiite
Izklausās pēc dr.Arāja , viņš man lika ar visām drēbēm+ zābakiem svērties un pateica ka ir kādi 2 lieki kg, kā tā var Neņem galvā, iesāki stimulēties gan jau viss izdosies.

Ilziite_Ro

Limassola
Oi, nu paldies, nemaz nebiju domājusi pretendēt, nejauši sanāca, bet nu ņemšu par labu

Eleni

Bosiite
Limassola

Gan jau Myclinic, tur man arī pateica, ka mans BMI 25 esot pa daudz.

Papildināts 06.07.2020 20:36:

Fridsuns

Gribēju pateikt, ka es liktu to palikušo embriju, pati teici, ka šūnas bija pārāk maz, lai spriestu - jo mazāk šūnu, jo lielāks kļūdu procents.
Bet par to otru stimulēšanos, ir tāds Šanhajas protokols, kur tās, kuras slikti atbild uz stimulāciju stimulē divreiz - stimulē, veic punkciju un bez pauzes stimulē atkal un atkal veic punkciju tajā pašā ciklā. Esot labāki rezultāti, labākas kvalitātes olšūnas, kad tā darot

Limassola

Friidsune. Dod savai shuuninjai iespeeju. Mazaak klausies visaados PGS un geneetikos, vinji tiesaam nezin, par ko runaa, vismaz maaksliigaas apauglosanaas sakaraa jau toch ne.

Pēdējās izmaiņas: Limassola, 06.07.2020 20:59.

Ilziite_Ro

Limassola
Nezinu, kāpēc izdzēsi, bet nē, vēl nedzemdēju Viss ok, man arī caura galva, visas pēc nikiem atceros, bet ko kura un kurā brīdī dara neatceros Žēl, ka mēs te tik daudz esam...

Kā pašai? Uz LV tiki?

Gukse28

Bosiite man arī ir liekais svars , nu ne 70, 80,90 kg

Sàkumà daktere ieteica nonest, centos... bet pa šiem gadiem gàjis kà pa kalniem, kad kàdus 10+ nometu, tad atpakaļ uttt. Pèdèjà gadà pat neko vairs neteica par svaru. Nu kàds esi, tàds esi.

Es esmu IVF RIGA, un redzu, ka nāk dažādas sievietes. Viss notiek, nekas netiek atteikts.

Limassola

Ilziite_Ro. Tuuliit tikshu. Riit riita pusee viziites pie dr. Viitinjas un dr. Fodinas. Kaut kaa ierakstiishos starp lidojumu, paliksanu viesniicaa un nokluushanu maajaas. Toch nezinu, ko ar to karantiinu dariit, ieshu vienalga...

Izdzeesu taapeec, ka neatceros un tas nav labais tonis. Tu taksh mums staavoklainja, vai ne?

Fridsuns

Eleni
Limassola
Paldies par iedrošināšanai. Es arī šobrīd vairak sliecos par iespējas došanu. Redzes ko rītdien dr. teiks, varbūt vēl atrunās. PGS tiešām nav neapstrīdams, tāpēc nesaprotu ko ģenētiķe bija tik kategoriska.

sisle
Mēs uztraucamies..kā ir?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408661