IVF, ICSI un IUI (07/2020) - Vasaras pilnbriedā...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
MartHela

Gukse28
Es centīšos noturēties līdz gulbīšdienai.

Grūti,ka blakus nav vīra atbalsts.Es lv,viņš Francijā turpina strādāt.Morāli besis man.

Timpo

Man ielika divdienīti.

Otrs mazulis tagad klīnikā aug līdz 5 dienai.Pēc tam tas tiks atkal sasaldēts.

Starpcitu,man šīs divas dienas ir karsts puncis,biežāk apmeklēju wc un vairāk nāk miegs.

Es ceru,es sevi mierinu,ka visas šīs pazīmes liecina par pozitīvu rezultātu.

Marhela

Ar divdienīti točna 8.dienā ir par ātru testu taisīt. Nemeklē pazīmes, pameklē ar ko interesantu sevi aizraut, nodarbināt šīs dienas labāk.

Dollija
Kurš ķirurgs saveda dzemdi kārtībā?

Gukse28

MartHela
Man ar nebija viegli, vīrs tajà dienà saslima ar 39,5 tem, kad veda mani màjàs no klìnikas, nedèļu vairàk viņu apčubinàju. Nu atkal ir saslimis... ìsti neesmu saņèmusi viņa atbalstu, bet staigàju, runàju ar punci arì pastaigàs gàju un runàju, lai pieķeras, cik ļoti mès viņu gaidàm utt.

Timpo

MartHela

Uj, noteikti netaisi testu! Es te runāju par asins analīzēm 8.dienā ar 5dieniti.kur nu vēl testiem!

lolapola

Noslēdzās mans otrais process, diemžēl ar negatīvu iznākumu. Abās reizēs stimulācija notika ar Gonal F, pirmais īsais un otrs garais protokols, iegūtas 14 un 18 olšūnas visas apaugļojās. Otrajā reizē audzēja līdz 5.dienai embrioskopā, pirmais process ICSI otrais ICSI + Picsi, bet uz 5.dienu visiem embrijiem bija fragmentācija, pataloģijas, neviens netika atzīts par transfēram derīgu. Skumji. Iedeva nosūtījumu veikt kariotipu, lai noteiktu vai gadījumā, kādam no mums nav hromosomu izmaiņu. Ja atklāj, ka ir nepareizs skaits hromosomu, tad daktere saka ka jāņem donors. Kā otru iemeslu min, kāpēc notiek embriju nepareiza attīstība ir ka varbūt man Gonal neder stimulācijai, tad jāmēģina citi.

Gribēju pajautāt, vai kādai ir bijis līdzīgi, ka embriji attīstās nepareizi stimulējoties ar Gonal, bet nomainot uz citu preparātu, embriju attīstība uzlabojās un rezultējās ar veiksmīgu grūtniecību? Negribētos domāt, ka būs jāņem donors. Kariotipa rezultātu uzzināsim pēc mēnēša, bet tikmēr manu galvu aizņems domas - kāpēc tā?!

lolapola- man vīram jau no paša sākuma lika nodot karitipa analīzes, kur konstatēja izmaiņas, bet dr. Vēl ieteica embrijiem veikt PGTA uz ko piekritu. Uz šodienu palikuši 8 embriji pusi šodien iesaldēs pusi audzēs līdz rītdienai. Tad veiks ģenētiskās pārbaudes embrijiem līdz 3 nedēļām. Es sākumā domāju visām čiks tik ātri viss notiek, bet man velkas no Februāra. Dr. Liek visu solīti pa solītim, lai lielākas iespējas pozetīvam rezultātam.

Papildināts 15.07.2020 19:35:

4 embrijiem veika PGTA un tas jau vien izmaksā 1600 Pakļaujos un uzticos savai dr.

lolapola

salmins
jā, tas viss nav "lēts prieks", bet ja beigās būs pozitīvs rezultāts, tad tas viss būs katra centa vērts.

Cik vecam embrijam veic PGTA? Mums nepiedāvāja neko citu šobrīd tikai kā veikt kariotipu. Interesanti, ka šajā procesā līdz 5.dienai bija izdzīvojuši visi embriji, tikai ar pataloģijām un fragmentāciju. Nekādīgi netiekam līdz FET vai ET, viss apstājas pie nederīgiem embrijiem.

Papildināts 15.07.2020 19:47:

salmins
Kurā klīnikā procesojaties?

Man izpunktēja 20 olšūnas 18 derīgas bija. Ar katru dien strauji kritās embriju skaits un ta apstājās pie 8. 7 no tiem izskatoties viss labākie. PGTA veiks 5 dienīšiem tiem pašiem labākajiem. Man jau summa vien sasniegusi pāri 3000 ar visām analīzēm, izmeklējumiem.

Papildināts 15.07.2020 19:55:

es IVF klīnikā

Papildināts 15.07.2020 19:59:

Esmu ļoti, ļoti apmierināta ar savu dr. Viņa ļoti rūpīgi iedziļinās katrā manā situācijas procesā. Vienreiz kkā sabēdājos, jo domāju viss kariotips tik briesmīgs, ka tikkai donors, bet viņa man atb NEKĀDU DONORU!!!! Uzmundrināja ar jaukiem, siltiem vārdiem, stāstiem ar vēl briesmīgākām spermas analīzēm pozetīviem iznākumiem.

lolapola

salmins

cik jauki dzirdēt, ka esi apmierināta ar savu dakteri Es saprotu, ka Tev šobrīd ir 7 ļoti labi embriji 5.dienīši ar visu vīra briesmīgo kariotipu plus gaidāt PGTA? Interesanti, kādi atnāks mūsu kariotipi pēc fakta, ka mūsu 5.dienīši visi tika izbrāķēti.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408661