IVF, ICSI un IUI (07/2020) - Vasaras pilnbriedā...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Pixie

Vai kādai ir biji vajadzīgs rakatīt iesniegumu par naudas atgriešanu? Man gada sākumā bija Tandem programa kura izpalika,bet man arī bija punkcija ieklauta. Vai sanàk man par punkciju atvilks vai tomèr atdos naudu pilnà apmèrà?

justme

salmins
Tu biji pie Seimuškinas? Izklausās forša

Papildināts 15.07.2020 20:20:

lolapola
Bet kā tika atzīts, ka embriji nederīgi, ja netika taisīts pgs?

Pixie

Man ir Šeimuškina loti patīk,attieksme pret grūtneicèm tikai to labàko varu pateikt!

justme

Pixie
Man bija atmaksa par PGS un uzglabāšanu, to kas netika veikts, par to ir javeic atmaksa, sazinies ar Simonu par šo.

Papildināts 15.07.2020 20:22:

Es domāju mainīt ārsti, ja šoreiz atkal nekā. Iešu pie Seimuškinas, pēc šeit rakstītā šķiet ir individuāla pieeja

lolapola

justme
Embriologs vizuāli novērtēja pēc embrioskopa ieraksta par attīstību katru dienu un uz 5. dienu, kā daktere teica, fragmentācija un blastocistas stadiju neviens nebija sasniedzis uz 5.dienu.

Pixie

justme
Jauka daktere,mierīga un es vinai whatsappa visu laiku rakstu ja kas uz sirds Nesaprotu,tev nebija nekas sanàcis?Es domàju ka gaidi savas mr hmm

justme
Jā esmu pie dr. Seimuškinas.

Kā jau Pixie minēja watsap atbilde vienmēr garentēta arī cik esmu zvanījusi vienmēr atbild uz zvanu

justme

Pag Seimuškinai nav koordinatore ta kā Kovaļovai un Fodinai? man tas patiktu pat labāk

Papildināts 15.07.2020 21:09:

Pixie
Man pirmajā stimulācijā nebija ko testēt, tad atmaksāja. Otrajā bija, bet mutācija. Rīt sāku špricēšanos no jauna.

Pixie

justme
Simona ir koordinàtore,jo caur viñu es ar noskaidroku visu. Turu īkškus par smukiem folikuliem

Eleni

Saņēmu līgumu no klīnikas, tur rakstīts, ka standartā veicot ivf, isci tikai tad, ja spermatozoīdi slikti. Vīram spermatozoīdi labi, bet man ir endometrioze un cik zināms tad ar endometriozi ir tā, ka olšūnu siena mēdz būt cieta, ka spermatozoīdi netiek cauri. Es gribu ISCI, būs jātaisa trobels.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408661