IVF, ICSI un IUI (07/2020) - Vasaras pilnbriedā...

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

Meitenes gribēju jautāt, tām kurām Ivf Riga klīnika un kuras saņēma pēc Fet/Et to nobeiguma procesa lapu, ja ņēmāt extras, tad tur ir rakstīts kādas extras ņēmāt? Mēs ņēmām PICSI un embrioskopu, bet pie extrām tur tas nav rakstīts

Kitucis
Tikko apskatījos, ka man ir Fet nobeiguma lapa, kur pie ekstrām ir minēts embrioglue. Tagad pat neatceros, vai pēc punkcijas kaut kāda šāda lapa tika fota. Bet, man šķiet, ka embrioskopam, picsi un PGT bija līgums.

Papildināts 15.07.2020 22:23:

Es nemaz nezināju, ka Seimuškuna strādā kā reproduktologs, domāju, ka viņa pieņem grūtnueces un strādā kā parasts ginekologs.

Goodday
Man arī tā līme pierakstīta, un nosvītrota, jo mēs to neņēmām un blakus pierakstīts VP nobeigums. Mums bija papildu lapa 1 eksemplārā klāt VP līgumam iedota, kas palika klīnikai, kur atķeksējām picsi un embrioskopu

salmins
Man šodien sasaldēja 3 embrijus.

No 16 folikuliem, apaugļojušies 11 bet līdz blastocistai tika 4.

Limassola

ka 6.diennaktī (respektīvi sākot ar 121. stundusākas 6. diennakts) it kā taisās vaļā tas logs standartā, tāpēc arī it kā liek pēc 5.diennaktīm (120 stundām).

Bet kaapeec tad ERA testu taisa 7. dienaa?

Papildināts 16.07.2020 04:31:

aizmirsu savai dakterei pajautāt, bet, ja tagad sataisa Era, tad testa rezultāti nez der arī pēc gada- diviem

It kaa deriigs 5 gadus. Ja nesaslimst ar 2. pakaapes diabeetu vai buutiski nepienemas/ nenokriitas svaraa (15kg+). To man Kovalova teica.

Papildināts 16.07.2020 04:35:

Ermale. Es ieteiktu palasiit shiis grupas teemas kaut vai no gada saakuma, tad tev radiisies kaut kaada sapratne par to, kaa sis process notiek. Jo tas te ir apmalts pa rinkji tik daudz reizu, ka vnk negribas visu atkal pa jaunu skaidrot.

Papildināts 16.07.2020 04:40:

Man ielika divdienīti

MartHela. Kaada motivaacija likt 2dieniiti? Gadiijumaa neesi pie Araaja?

Papildināts 16.07.2020 04:44:

lolapola. Jaa, ir dzirdeets, ka nomainot stimulaacijas zaales ieguust vairaak un kvalitatiivaakas olsuunas. Vai tas ir tavs gadiijums-gruuti pateikt, var meegjinaat, kas jau cits atliek?

Papildināts 16.07.2020 04:49:

Natusik. Apsvaicu ar 3 vai 4 embrijiem.

Papildināts 16.07.2020 04:51:

Jauna lapinja -

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18409019-ivf-icsi-un-iui-072020-turpinam-cinities/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408661