Meklēju oboju, arī aksesuārus obojai,flautai,vijolei,klavierēm

Anna310

Slēdza Anna310: "Slēdzu".

Labdien!

Ļoti liels lūgums!

Meitai ļoti vajadzīga laba oboja. Viņa mācās mūzikas skolā 6.klasē. Mācās spēlēt flautu un oboju. Ar flautu piedalījusies ļoti daudzos konkursos, un visos dabūjusi 1.-3.vietas. Otro gadu mācās spēlēt oboju, jo tālāk vēlas stāties mūzikas vidusskolā un tad mūzikas akadēmijā. Flautistu ir ļoti daudz, tādēļ paralēli sāka mācīties spēlēt oboju. Tas arī viņai ļoti labi padodas, pie tam arī ļoti patīk. Bet obojai, kura tika iedota skolā, neskan vairākas notis. Atļauties nopirkt mēs šobrīd nevaram. Tādēļ lūdzam uzdāvināt, ja kādam mājās stāv un netiek izmantota.

Dēls mācās spēlēt vijoli kopš 3 ar pus gadiem. Tagad ir 5 gadi un stāsies sagatavošānā uz vijoles klasi. Ļoti patīk arī spēlēt klavieres.

Tādēļ noderēs arī viss kas cits, kas vajadzīgs flautai, obojai, vijolei, kā arī klavierēm.

Aktuāls ir arī stabils klavieru krēsls.

Iepriekš pateicos.

Vēl ir ļoti aktuāls lūgums!

Man gan ir info, ka uz flautistiem pēdējā laikā bērni neiet. Piemēram RDKS flautistu faktiski nav. Bet nu tas tā - atkāpei. Par instrumentu runājot - to var mēğināt labot. Latviešu biedrības namā strādā viens meistars, kam pat orķestra mūziķi nes savus instrumentus. Tu prasi ļoti dārgas lietas, tāpēc šaubos vai kaut ko dabūsi. Ja meita tiešām mācās muz skolā, tad Tev būtu jābūt informētai, ka instrumentus var arī nomāt, lai gan parasti skola iedod. Uz Raiņa bulvāra ir pagrabā muzikas instrumentu veikals - tur iespējama arī muzikas instrumentu noma. nav pirmā svaiguma, bet labāk nekā nekas. Nezinu gan vai tur ir obojas. Cik zinu ir arï citas iespējas, bet tagad man tie kontakti pagaisuši. Muzikas skolas pedagogi par šo būs zinošāki. Mums kad vajadzēja instrumentu, arī sākumā nomājām un kur un kam prasīt, visu info deva muzikālais pedagogs.

Julija1991
Diemžēl mūsu skolā un konkursos ir ļoti daudz flautistu.

Skolā nav obojas, jo meitai vairs neder skolnieku oboja, viņai jau vajadzīga nopietnāka oboja. Nomāt ārpus skolas esot ļoti dārgi, tā mums teica pasniedzēja.

Mēs esam arī gatavi kādu simbolisku naudiņu samaksāt par oboju, ja tiešām oboja ir ļoti labā stāvoklī.

Liels paldies par informāciju.

Dzīvesveids

Anna310
Mēs esam arī gatavi kādu simbolisku naudiņu samaksāt par oboju, ja tiešām oboja ir ļoti labā stāvoklī.
Šis ir ļoti aizskaroši, kā Tu raksti. Simbolisku naudiņu par lietu ļoti labā stāvoklī.

Julia1991 jau ļoti taktiski uzrakstīja, ka Tu prasi ļoti dārgas lietas, tāpēc šaubos vai kaut ko dabūsi.

Tādēļ noderēs arī viss kas cits, kas vajadzīgs flautai, obojai, vijolei, kā arī klavierēm. Aktuāls ir arī stabils klavieru krēsls
Nopietni?

Cik man bijusi saskare, tad skolas un skolotāji ļoti nāk pretī, palīdz. Ja vēl bērns talantīgs, kā Tu raksti.

Zirne

Anna310
Lai skola piesakās janvārī VKKF konkursā un iegādājas oboju. Skolai, protams, ne jau bērnam.

Flautistu tiešām ir ļoti daudz, tam piekrītu.

rojs2

oboja maksā pāri tūkstotim. cik zinu mūziķus - neviens to nepirks, lai stāvētu mājās neizmantota, un, ja arī ir, tad to neviens tā neatdos. ziņkārības pēc pat dažiem pajautāju, un atbilde bija tieši tāda. ja runa ir par labu instrumentu. arī tā simboliskā samaksa nepalīdzēs. šīs nu tiešām ir dārgas lietas, ko 99,99% neviens neatdos.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18408779