IVF, ICSI un IUI (07/2020) - turpinam cīnīties!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".

justme
Arī mani īkšķīši par Tevi

Timpo

MartHela

Man divi divdienieši (dzimuši no dažādiem ET), pa māju skraida, toreiz lēmumu pieņēma dr. Lejiņš, otrajā reizē ar neko tālāk nesūdzējām un Šubņikovs ielikta 2.dienā pēc ov. Lai Tev izdodas!

Papildināts 16.07.2020 09:03:

Neaudzējam labotajs

Man dr teica, ka Era taisa 7.dienā pēc ov, jo pēc Fet 2 dienas ir tas periods, kurā notiek implantācija.

Pixie

Daidzas zin ka man ielika 2ET embriju un rezultāts nebija labs,tādas es nebiju gatava,daktere sasteidzināja. Trīsdieni vel jā,bet ja ieliek tik tikko apauglotu tad iznākums var būt 50/50

Papildināts 16.07.2020 09:27:

Oi sorry par gramatiku,nesen pamodos

Goodday
Bet viņu mājaslapā rakstīts " vai sestā dienā pēc folikulu plīsuma (ovulācijas)" bet nu varbūt tur kādas nianses, es par to Era neesmu tā baigi interesējusies vēl - es arī dakterei pajautāšu un tad domāšu, bet nu visdrīzāk šoreiz testam nepiekritīšu, bet lūgšu, lai mēģinam standarta laikā likt, ja nesanāk kā man pateica dēļ klīnikas darba laika, tad pārcelšu ciklu tik daudz, līdz kamēr sakritīs klīnikas darba laiks ar manu ciklu ) lai gan mums ir Ovitrelle, nesaprotu kur problēma pieregulēt to standarta laiku

Runājot par veiksmēm un neveiksmēm - vai jūsu tuvinieki zina, kam ejat cauri vai visu paturat tikai pie sevis un šajā grupiņā? Mana ģimene, piemēram, nezina un tādēļ dažkārt jautājumi par to, kad tad būs mazbērni sāp izteikti.

Limoo man nezin neviens, dr. vīrs un cālēni

Man zin mamma, bet viņa neko daudz neizprašņā, viņai šajā ziņā tāds mūsdienīgs skatījums, šķiet ok viss tas MA process. Un vēl viena draudzene. Citi nezin un dažreiz sarunas ievirzās par bērniem un jautā, vai tad mēs negribam, diezgan traki, bet ko darīt. Man šķiet, ka, jo ilgāk iet laiks uz priekšu, jo biezàka āda.

justme

Limoo
Zina viena māsa un 2 draudzenes. Bet nu jau esmu tajā stadijā, ka nevēlos slēpt, ja kāds jautās tā arī teikšu- cenšamies, bet nesanāk. Sestdien nāk ciemos abas māsas ar ģimenēm, šprices neslēpšu, ja prasīs kam tās, tad arī teikšu. Apnicis slapstīties pa stūriem it kā būtu kaut kas slikts un nosodošs šis MA process.

Limoo
Man zin vīrs un vecāki...draugi nezin, man arī negribas stāstīt, jo gandrīz visas draudzenes jau ar saviem mazajiem, kuri viegli nākuši dabiskā ceļā. Esmu priecīga, ka atradu šo grupu, jo tā jau ir, ka saprast sievieti, kura iet MA ceļu var tikai tā sieviete, kura arī iet šo ceļu...pāris gadus atpakaļ draudzenes zinot, ka vēlos mazo, bet nesanāk deva padomus neiespringt un tad sanāks tas ir labs padoms, bet ja 6 gadus nesanāk, tad ir grūti neiespringt jautājumus par bērniem mani draugi vairs neuzdod, sveši cilvēki var gan, nezinot cik man gadu un cik ilgi esmu kopā jau ar vīru un tad sāp, bet nu ir jāturās

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409019