IVF, ICSI un IUI (07/2020) - turpinam cīnīties!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Pixie

Varbūt šat tad,kad liekas ka nav neviena darīšana,pateikt uzreiz! Domāju ka paliks neērti un vairāk pie šīs tēmas nepieskarsies.

Limassola

dadziite

Kitucis

Es tikai ceru, ka man nebuus taa nobiide, jo taapat jau neko nevar saprast kaa tur to iisto briidi reekjina un ja veel kkadas stundas uz priekshu vai atpakalj. Nez seit vispaar ir kaada, kurai peec vairaakaam neveiksmeem uztsisot ERA un atklaajot nobiidi, peec tam izdevaas?

justme. Man jau liekas, ka ja ir tikai dazi embriji, mieriigi var bliezt iekshaa arii 3. dienaa, jo ja buus dziivotaajs, tad viss buus oki, FETam un audzeesanai liidz 5. dienai izmaksas taas pashas un suuninjai buus dota iespeeja.

Papildināts 16.07.2020 10:45:

Timpo. Tev vajag kausinju?

Kitucis
cilvēkiem riebjas citu problēmas, ja sāksi stāstīt par neauglību, ārstu cenām, u.t.t. nākamreiz vairs neprasīs, un arī negribēs ar Tevi runāt par bērniem nemaz. Kaut gan varbūt būs priecīgi iedot

Vēl paprasi vai nevar iaņemties bērnu uz brīvdienām, vispār nerunās ar Tevi

tas, protasms, joks, tevi iecels trako kārtā

Limassola

dadzite. ERA man piektdien, pati uzprasiijos vienlaiciigi arii uz histeroskopiju, saprotu, ka pashai pirms FET buus jaauzprasaas arii uz analiizeem, kas ir atbildiigas par gruutnieciibas iestaasanos un notureesanu, jo no dr puses nekaadas iniciatiivas nenaak. Nopriecaajos jau izlasot, ka ERA tests jaataisa 21. c.d., bet tad sapratu, ka man buus 22... bija jau tur pierakstiits "jeb 7 dienas pec LH surge" nu tad man laikam tas variants...ai, vispaar besii un nav paarlieciibas, ka uz tiem rezultaatiem varees 100% palauties...

Man zina visi, kas kādreiz ir jautājuši utt. Es uzskatu, ka ir jāskaidro un jāizglīto, lai mazāk būtu aizspriedumu. Zinu, ka viens pāris dēļ manas atklātības ir tikuši pie bēbīša, jo iepriekš nemaz nezināja, ka var un kur meklēt palīdzību. Ar negatīvismu saskāros tikai vienreiz - viena draudzes māsa izmeta komentu. Toties parējie lūdza par mums. Pārējie tiešām interesējas kā tas notiek, kas jāpiedzīvo utt.

Timpo

Limassola

Lai meitenēm tiek, ieskaidīšu devu hcg

man ir līdzīgi kā Peļzauris , man ir divas draudzenes, kas ir gājušas šim cauri, ir saprotoši draugi un kaut cik saprotoša ģimene un nav nekādi jautājumi, kad tad būs bērni, vai tad negribam utt.

Zina situāciju, apjautājas, ja jūt, ka nevajag prasīt - neko neprasa. Pašai šādi vieglāk un nav jādomā, ko teikt, ko nē, ko padomās utt. Tas mani kaut kā maz satrauc, domāju par rezultātu, kuram gan pati brīžam neticu, bet tie jau mani tarakāni..

Limassola
ja Tev taisīs to histereskopija pa 130 euro, tad tā ilgst 5 min, manā gadījumā tajā neko neredzēja, ne septu, ne miomu, ne dobuma izmēru. Nezinu vai neauglības iemesls bija dzemdes formā, bet tomēr pēc tām 3 histereskopijām, kur man to dzemdi graizīja lielāku, tomēr paliku stāvoklī. Gribū zināt kāds Tev būs izraksts no histereskopijas pa 130 euro, man bija teikts ka viss labi, dzemde rozā.

Limoo
Mums nezin neviens, īsti nestāstam, jo vēl ir tās sajūtas, kad kāds jautā - "nu, kur tad jums bērni?!" sejā savelkas mākslīgais smaids un cenšos saglabāt vēsu prātu, lai asaras nesāk birt... varbūt, ka pēc laika arī varēsim runāt brīdi par šo tēmu..

Paldies, ka padalījāties! man arī ir draudzene, kam līdzīga bēda, tad nu atbalstām viena otru. Pati domaju, ka par šo pateikšu tuvākajiem tad, kad būs pozitīvs rezultāts. Zinot vecākus, domāju, ka viņi varētu šo uzņemt ar asarām un pārdzīvot. Nedomāju, ka šis būtu kas slikts, vienkārši negribas to savu bēdu un pārdzīvojumus uzgrūst vēl savējiem mīļajiem, kaut gan zinu, ka atbalsts būtu 100%.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409019