IVF, ICSI un IUI (07/2020) - turpinam cīnīties!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
MartHela

Manu variantu kā tieku pie bebīšiem zin visi.

Esmu iedrošinājusi savas 4 draudzenes ar.Tagad visas ar bērniņu uz rokām.

Es nekaunos runāt par šo tēmu.

Papildināts 16.07.2020 11:34:

Runājot par divdienīti,vai piecdienīti.Ziniet,es neprasīju dokam kas un kapēc.Es šajos jautājumos pilnībā uzticos savam ārstam.No manis galvenā prasība pildīt visus ārsta noteikumus.Atpūsties,nestresot,dzert zāles un TĀS nav maz!Un gaidīt ar šausmīgu nepacietību gulbīšdienu.

MartHela
es arī uzskatu, ka par šo tēmu ir jārunā, turklāt uzskatu, ka meitenēm, kurām nav vīra vai drauga arī ir tiesības uz bērnu, un par to nav jākaunās.

MartHela

Mani dakteri ir Juris Iļjenkovs,V.Lejiņš (kurš diemžēl vairs nav ar mums) un dakteris Subņikovs.

Es pilnībā uzticos personālam un ļoti priecājos par attieksmi pret mani un visu manu ģimeni no EGV Klīnikas puses kolektīva.

Papildināts 16.07.2020 11:38:

Dollija
Piekrītu tev

fridriksons

Pievienojoties Jūsu diskusijai par to,kas zina par šo procesu ir maz. No tuviniekiem tikai māsa ar savu puisi. Mammai esmu teikusi,ka būs jāiet tikai medicīniskā ceļā. Visi saprotoši. Vēl zin tādi svešāki cilvēki: abas masieres,svešvalodas skolotāja. Man vēl galvā ir tarakāni, ar kuriem pati netieku galā:kauns par to,ka nav dabīgā ceļā, ka problēma ir manī utt. Arī pie izdošanās neplānoju teikt visiem kā notika. Uzskatu,ka tā ir liela drosme atzīties citiem pazīstamajiem,ka esam gājuši medicīniskās apaugļošanas ceļu. Es vēl to nevaru.

Mums arī - tikai mana mamma informēta. Par pārējiem- priekš kam? Jā, draugi ir labu labie, bet katram savas problēmas un, ja tikai ziņkāri apmierināt- tad priekš kam? Reizi pa reizei izlec kāds jautājums- kad tad otrs? Bet kādus 2 gadus atpakaļ, kāda skolotāja, atvainojos- divdurvju skapja lielumā, mani nosauca par SLINKU, jo man tikai viens bērns)) (pašai viņai nav 7, bet divi)

Tas jau laikam arī baigi no tā atkarīgs, kādi mums tie cilvēki ir apkārt, kādi viņiem uzskati/audzināšana, kāda pašām... man laikam vienmēr ir paveicies ar cilvēkiem, ka nekaunos no šī un varu parunāt. bet saprotu arī tos, kas tā nevar. katrs izvēlas pareizāko sev pašam. es gan laikam saieitu sviestā, ja nevarētu kādam izkratīt sirdi!

MartHela

kāds Šubņikovs ir kā ārsts? Man pie viņa būs histeroskopija un ERA, Vītiņa būs atvaļinājumā un ieteica to veikt pie viņa?!

MartHela

mrs_pecinjaa
Dr.Subņikovs ir ļoti gudrs un ar pieredzi savā jomā.Pretimnākošs,saprotošs,iejūtīgs,smaidīgs.Atbild uz maniem zvaniem un sms uzreiz.Vienmēr mani iedrošina,atbalsta.

Es tiešām neko sliktu nevaru pateikt par šo ārstu.

Papildināts 16.07.2020 12:49:

Runājot par dakteri Vītiņu.

Es viņu zinu jau daudzus gadus,bet uzskatīju viņu par parastu ginekoloģi.Es noteikti nedomāju,ka viņa nav pietiekami laba,noteikti tāda ir.Bet vai "mākslīgās apaugļošanas" tēmā,es nemācēšu spriest.

Plus vēl viņa tagad ir klīnikas vadītāja.

Nedomāju,ka viņa var saviem pacientiem būt 100% atvērta un pieejama.Bet varbūt es kļūdos.

Gribētu dzirdēt jūsu atsauksmes par dr.Z.Vītiņu

Timpo

mrs_pecinjaa

Pievienojos MartHela vārdiem par dr. Š.

dadzite

Limassola
Ka tev tas era bus? Bez ovitrelle vai ar? Vairak nekadu zalu?

rudeniigaa

Meitenes, kā ir ar Gonal F uzglabāšanu? Klīnikā man teica, ka jātur ledusskapī - bet brīvdienās gribu braukt uz laukiem, kas ir ~2h brauciens. Tās zāles sabojāsies pa to laiku vai kā?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409019