IVF, ICSI un IUI (07/2020) - turpinam cīnīties!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits.".
Kassidija

Firuze
Skaidrs es iedomājos, ka transfers kam abi morāli gatavojušies un tā....

justme

Es vispār uz nevienu vizīti neesmu ņēmusi līdzi vīru priekš kam viņu stiept līdzi? Protam uz ET jau gribētos, lai ir klāt, bet nu nekas, gan jau uz kādu bēbīša usg tiks

LizzyV

justme
es man liekas tieši tava padoma vadīta arī vīru vispār neiesaistu, līdz brīdim kad vajadzēs viņa tiešo ziedojumu ))) noteikti variants kas mums abiem der un ir visslabākais.

Timpo

justme
Mana vīrs šķiet ar šiem covid noteikumiem vien dzemdību namā ieraudzīs bēbīti un tad vēl ar jautājums vai ne tikai jau mājās braucot. Neko darīt. Galvenais, ka pašiem viss labi un rezultāts. Protams man vieglāk būtu ja uz lielajām vizītēm viņš nāktu līdzi, jo viss jāpastāsta, bet nu labāk tā, nekā pakalpojuma nav vispār.

Pixie

Cheee
Tev paveicies vel jo vairāk tas pierāda,ka kasierei ir personīga nepatika

pret mani,kas īsti nav pielaujams. Tu nevari nepatiku izrādīt pret pacientu. Savadāk visas pārējais personāls vienmēr smaidīgs,un atsaucīgs. Es tomèr eju un maksāju naudu,neprasi lai bučo man rokas. Bet labdien un uzredzēšanos tik daudz ar varētu. Nēesmu te,lai drāmu celtu,tā ir realitāte ar ko es esmu saskārusies. Kad tu atvainojies un palūdz tad vel acis pàrbola. Pirms punkcijas nevarèju naudu pàrskaitīt,dienaa limits kas pàraniedza. Un ko viña atbildèja "A ko man",ir jàsamaksà,tà vietà mès caur invoice atsūtīsim reikinuun punkts. Tàda opcija vispàr netika piedàvàta...

Šodien skumja diena. HCG no 414 nokrities uz 34

Kassidija

Mezameitene

Niksis

Mezameitene

Pixie

Mezameitene
Loti žèl,kas tev pa dakteri?

Dr. Erciņa

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409019