Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā piedāvāt vīram adoptēt bērnu?

Lienite923

Piedošanu, bet vairākiem/kām šeit nepiekritīšu. Biobērns ir cits civlēks. Tas neesat jūs pats. Lai arī kā jūs gribētu pievilkt aiz ausīm asins grupu, DNS, dublētu dzimumzīmi un matu krāsu, viņam realitātē ar jums ir mazs sakars, jo ne jau jūs pirms dzemdībām viņā ieliekat to, kāds viņš būs cilvēks, bet tas, kas viņu audzina. Līdzīga tēma, kā ticīgie tic dievam. Fiziski neviens nav redzējis, bet tic. Un tad, kad jūs sākad studēt astronomiju, lietas nostājas savās vietās un saprotat, ka Saule pat nav putekļa vērtībā kosmosa mērogos. Vēl vairāk - mūsu galaktika ir puteklītis. Ja kāds kaut ko ir radījis, tad vismazāk tam spēkam ir bijusi saikne ar tādu "parazītu un kaitēkli" kāds ir cilvēks. Jūs taču blusu neuzskatas par personību, vai ne? Un jums pilnīgi nošpļauties, kas ar viņu notiek, vai ne? Bet viņa jūs uzskata par dievu, jo jūs dodat viņai ēst. Ka variants un ironija. Jebkurā gadījumā mamma un tētis būs tikai tie, kuri to bērnu audzinās, nevis iznēsājis vai iestādījis. Un šīs fakts ir jāieliek visos sev apkārtējos. Un galu galā, jūs esat personība ar saviem lēmumiem. Nevienam citam nav nekādu tiesību liegt lēmumus. Ja neizprotat, tad apgrieziet monētu uz otru pusi. Jūs esat dzemdējusi, bet bērnu turpmāko dzīvi audzina cita ģimene. Jūs pēc 20 gadiem uzskatīsiet, ka jūs joprojām esat māte un jums ir kaut kāda teikšana? Vai tomēr esat bijusi tikai reproduktīvās sistēmas turētājs?

Mēs paši šobrīd cīnamies ar pirmo, piespiedu kārtā ar zālem. Pirmajā reizē bija spontānais. Ja nesanāks ar otro, tad necentīsimies vairāk un adoptēsim. Nav ko pārlieku piespiest organismam darīt to, kam viņš pats pasaka, ka labāk nevajag.
Laika gaitā man ir interesants novērojums - suņu un kaķu patversmes ir pilnas, bet ir ...nezinu kā nosaukt... grupa, slānis, kuri nekad neņems no patversmes, bet atraus tiko dzimušu dzīvnieku no mātes. Gan kaķis, gan suns, kuram pat ir izteikti savu sugu instrinkti, no mātes pārņem gudrības turpmāko 2-3 mēnešu laikā, jo notiek savu vecāku kopēšana. Atsevišķos gadījumos šādi atrautie dzīvnieki turpmāk dzīvē ir neaptēsti un neklausa, jo cilvēks neprot ielikt neko vairāk kā spēlēšanos. Un starp citu, šim ir ļoti liela līdzība ar cilvēka bērnu.


pelēkais nezvērs

Priekš kam vīrietim svešs bērns? Vai tad dzemdētspējīgu sieviešu trūkums pēkšņi iestājies?


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409061