Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2020/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

kapuchino

Čau! Izveidoju jaunu grupiņu, jo vecai jau bija limits. Ja arī tevi ir skārusi šī smagā pieredze, DROŠI esi gaidīta mūsu bariņā! Kopā mēs sagaidīsim brīnumu, jo viņa taču nāk maziem solīšiem

SA - Spontānais aborts ir grūtniecības dabīga izbeigšanās, kad augļa attīstība apstājas un notiek dabīga augļa izstumšana no dzemdes.

MA - praksē ar šo saīsinājumu saprot dažādas definīcijas:
- "missed abortion" (nenoticis aborts), kad augļa attīstība ir apstājusies, bet tas dabīgi netiek izvadīts no dzemdes, tādēļ aborts tiek izdarīts ķirurģiski (tiek veikta abrāzija - tīrīšana) vai ķīmiski;
- medicīniskais (mākslīgais) aborts, tas arī tiek izdarīts ķirurģiski vai ķīmiski. Legāli mākslīgo abortu drīkst izdarīt līdz 12. nedēļai, bet izvarošanas vai smagu medicīnisku komplikāciju gadījumā, ja apdraudēta mātes vai bērna dzīvība un veselība, līdz 22. nedēļai. Ja mazais ir ar neārstējamiem ģenētiskiem defektiem vai tik slims, ka, iespējams, neizdzīvos, tad arī ir nepieciešams medicīniskais aborts vai mākslīgās dzemdības (atkarībā no grūtniecības laika).

ĀG - Ārpusdzemdes grūtniecība.

Mīļās meitenes! Turpinām savas sarunas šeit. Lai katra no mums sagaida to piepildījumu un Laimi dzīvē, ko tik ļoti gaida un ticu, ka sagaidīs!


hei, vai ir kāds aktuāls pozītīvs stāsts pēc iepriekšējās neveiksmes?

Kassidija

2019 gada nogalē piedzīvoju MA - grūtniecība iestājās IVF ceļā, vēl atkopjos pēc piedzīvitā un joprojām vaidu mūsu varavīksnes bērniņu

Papildināts 22.07.2020 21:58:

gaidam*

liepziedins

Es pat īsti nezinu cik ma kopā bijuši, oficiāli uzskaitīti 4, bet vēl viens 100% bija, pats iztirījās mājās.

Viss sākās 2014, tad pat nezināju, ka ir tāds ma. Ilgi nevarēju saņemties mēģināt vēl. 2015 nākamais ma. It kā viss ok, grūtniecība iestājās ātri, bet netiek pat līdz sirdspukstiem, attīstība apstājas un pats netīrās ārā. Slimnīcā satiku foršu gin aizbraucu uz vizīti, sarunājām 1x mēģinām un ja atkal ma, kārtīgi pārbaudīties. Ātri paliku stāvoklī in 2016 piedzima mazulis. Sarunājām ar otru nekavēties. Diemžēl atkal 2ma! Sākām kārtīgi izmeklēties, viss ok. Rīgā daktere sastādīja plānu un tas nostrādāja 2018 piedzima otrs mazulis. Bija grūti, kādu laiku gribēju atpūsties no baby. 2019 pavasarī sākās mistiski ilga asiņošana. Nenojautu līdz testu uztaisīju. Es biju panikā, negribēju nekādu tīrīšanu. Mājās pacēlu ko smagu un viss pats izgāja. Uzskatīju, ka varam izsargāties pēc kalendārās metodes. Ak kā kļūdījos, 2019 vasarā uzzināju, ka gaidu trešo un 2020 pavasaris atnesa trešo mazuli, bet nekādiem medikamentiem, sistēmām kā bija ar otro.

Sākumā gribēju teikt vismaz pie viena, gribēju otro un trešo pēc kāda laika, bet stārķis apciemoja agrāk.

Neviens nemaz nenojauš kam gājām cauri, jo bērniem mazā gadu starpība. Bet tas nebija viegli.


Mierinsh4321

Es arī nevaru palielīties. Februārī bija vēl viens SA, daktere izrakstīja duphaston pēc ovulācijas. pirmais cikls jau garam, ceru uz šo ciku.

Anits

liepziedins
ko tad atklāja arsts, kapēc notiek tie ma?

liepziedins
Prieks par pozitīviem iznākumiem!

Oktobrī bija SA, bet pašlaik esmu jau 13. nedēļā!

Turieties, ievērojiet ārsta norādījumus, esiet veselīgas, labām un pozitīvām domām!

liepziedins

Anits
Pirmo iznesu lietojot tikai utrogest.

Pirms otrā bija intralipīdu sistēmas, arī grūtniecības laikā līdz kādai 10w, nozīmēja Fraxiparine, utrogest. Plānojot grūtniecību uz savu galvu dzeru trombo ass, tiklīdz testā II sāku fraxi.

Trešais bija pārsteigums, uzzināju kāda 7w, bet ieteica sākt lietot fraxi.

Visas neizdevušās attiecības beidzās ap 5-6w pirms parādās sirdspuksti.

Konkrētas diagnozes man nav

Papildināts 29.07.2020 14:44:

Inga.net
Paldies


Kassidija

liepziedins
Pie kādiem kritērijiem jālieto asins šķīdinošie? (Trombo Ass vai Frax) Kā to var noteikt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409111