Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

NEW 2020/ MA/SA/ĀG meitenes palīdz viena otrai un kopā iet pretī brīnumam!

kapuchino

liepziedins

Kassidija
Man pēc analīzēm noteica, bet imunuloģe pie kuras bija vizītē teica, ka fraxi nozīmē visām pēc trešā missed!

Kassidija

liepziedins
Kas tās par analīzēm - trombofīlija ?

liepziedins

Kassidija
Vot precīzi analīžu nosaukumu nepateikšu, bet šķiet, ka bija dns fragmentācijas tests, bet varbūt jaucu. Tur noteica vai ir tombofīlija vai citas asins reces problēmas. Taisīju ivf klīnikā, bet tas bija 2017g.

Sākumā grūtniecību uzraudzīja Embrionā, bet tikai līdz kādai 10w.

Sveikas pievienojos grupiņai. Man bija MA mazajam atklāja dauna sindromu. Medikozais nelīdzēja un pēc 25 tabletēm veica tīrīšanu. Tagad gaidu novembri, kad ar vīru varēsim atsākt mēģināt, bet pēc visas pieredzes ar pirmo grūtniecību ir diezgan lielas bailes.

d520908
Saprotu tevi. Viss būs labi

par šo ari gribēju ar Jums parunāt. Kā Tikt pāri bailēm? Pēc pāris dienām doma taisīt testu, gribas ieraudzīt ||, bet tajā pašā laikā būtu bail iet uz wc, lai tikai neredzētu asinis un visas pārējās šīs lietas. Kā ar tādu pieredzi var iznēsāt normāli bērniņu, neuztraucoties par pagātnes pieredzi?

Man SA bija 6. ned. 12.07. Vēljoprojam ļoti gaidu mēnešreizes kā nekad. Uz 18.08 nozīmēta USG, bet bija plānots, ka MR jau būs notikušas, tagad domāju, vai nevajadzētu pārcelt. Vēl 2 dienas pirms SA analīzes uzrādīja, ka HCG par 2 nedēļām atpaliek, un progesterons 3 reizes mazāks, tādēļ SA man nebija pārsteigums, bet daudz jautājumu un paranoja, kā būs ar nākamo grūtniecību. Šī bija mana pirmā, ka teica ārste “treniņgrūtniecība”, bet man jau 37 gadi.

burundux

Sveikas!
man jautājums par grūtniecības plānošanu pēc MA. Ko Jums doki saka- pēc cik ilga laika var ķerties klāt? Man 2 Dr teica, ka jānogaida 6 mēn. Un trešais pateica - sagaida 1.mr, jāatradās ārstam, jāuztaisa usg, ja viss Ok, var ķerties klāt. Nav jāgaida nekāds pusgads, ja medikamentozi viss iztīrījies. Es jau pie sevis izdomaju, ka tad ņemšu vidējo - 3 mēn

burundux
Ārste, kas taisīja USG uzreiz pēc spontānā, teica, ka pēc mūsdienu datiem drīkst uzreiz palikt stāvoklī, kamēr hormoni ir jau īstajā līmenī. Mana ģinekoloģe teica par 3 mēnešiem. Seržants - ārsts, kas taisīja pārbaudes USG ( mēnesi pēc SA), teica, ka esot jāsagaida vismaz 2 mēnešreizes, turklāt man šobrīd esot plāns endometrijs, un 1. mēnešreizes pavisam vājas pienāca.

burundux

Jana_07
Paldies par atbildi!

jāatzīst tas viss rada lieku frustrāciju. Jo reāli dikti atšķirīgi tie viedokļi. Sanāk, ka man pēc pirmajām mr, jāaiziet vismaz pie dieviem (a labāk trijiem) dokiem, lai uzvilktu vidējo aritmētisko Es jau tepat cālī rokot, ne mazums atradu atšķirīgu info...un, cik saprotu, argumenti nekādi. Vienkārši tāpat vien

Papildināts 23.08.2020 17:49:

Bāc, atvainojos par kļūdām, bet cālis ir reāli neērts izmantošanai telefonā. Bija aizmirsies ceru, ka doma skaidra...

burundux
pēc pirmā MA man ārste teica 3-6 mēneši. Ar ārsta vizītēm un hormonu saregulēšanu beigās tie 6 mēneši arī sanāca. Pēc otrā MA (sekoja uzreiz nākamajā grūtniecībā) gan "paņēmu garāku pauzi" - bija emocionāli jāskārto galva un izlēmu jau pamatīgāk meklēt cēloņus.

Tas, ko no savas pieredzes varu teikt - labāk pēc pirmā MA jau uzprasīties ārstam pačekot trombofīlijas riskus un/vai asins biezēšanas rādītājus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409111