Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

MioMioMio

Turpinām, man patika tēma

Aizbraucu šodien uz to izpārdošanu, reiz jau pēdējā diena. Man gan tikai sīkumus visādus vajadzēja. Galvenokārt gribēju piepirkt esošam glāžu komplektam vēl 2 klāt, līdz šim izdomāju, ka to 2 eur ietaupījuma dēļ nav vērts uz veikalu dzīties, varu nopirkt arī ctireiz par pilno cenu. Tomēr aizbraucu, bet manas glāzes izpirktas Pēkšņi sapratu, ka es tak kaut kā muļķīgi nebiju pat iedomājusies, ka izpārdošana varētu nozīmēt, ka tās kolekcijas vairs nebūs vispār. Nu tiiik stulbi, ja tā būs Vajadzēja pirmajā dienā braukt. Glāzes foršas bija, labprāt turpinātu lietot, bet pa kādai jau sasists.

Tā vispārīgi veikalā izklausījās, ka katrs otrais pircējs ir igaunis.

black sand

MioMioMio
Es ari biju pec virtuves skapīša pirms pāris dienām un ari tik pēdejā bridi skatoties viņu lapa izpārdošanas piedavājumu apjēdzu ka gandriz visi garie izpirkti! Tiesa kad biju veikala tur bija teju vieni igauni.

Klau, tāda varbūt smieklīgs jautājums - es ļoti gribu nopirkt Ikea mīkstās mantas - žurkas, bet izskatās, ka vairs nepārdod. Mums ir divas, melna un balta. Dusmīga uz sevi, ka vīram neļāvu piepirkt pelēko un vēl dažas. Lieta tāda, ka mēs tās žurciņas ļoti mīlam, bet bērns viņas mīl vēl vairāk un ne tik saudzīgi. Viena jau ir samīlēta diezgan plakana. Pēc katras reizes vešmašīnā nabadzītēm drusku vairāk piemetas celulīts.

Tāda ļoti sentimentāli neloģiska vēlme dažas ielikt skapī un pasargāt no bērna mīlestības. Moš otram bērnam arī lai tiek un tā...

Cik liela iespēja kaut kur pie tādām tikt, internetveikalos vai no cilvēkiem?

https://www.google.com/amp/s/en.ikea-club.org/item/50153694.amp.html

MioMioMio

Facebook ir diezgan aktīva IKEA mantu mainīšanas/atdošanas/meklēšanas grupa, var pamēģināt tur, esmu redzējusi vairākkārt, ka cilvēki meklē lietas, kas izņemtas no pārdošanas.

Conejito
Amazonā ir tās mauses

kakjene_Mjau
Es atradu kaut kādā Indijā tikai. Ja redzi kādam jēdzīgam tirgotājam, iemet ar linku!

Conejito
Labi, kaut kad apskatīšos

Derpine

Conejito
Aliitii ir. Ieraksti mekleetaajaa- rat plush- un bus tev tavi zhurkji

Charly

Tās ir lielās vai mazās žurkas? Pirms gadiem 10 kā reiz bērnam nopirku pelēko. Tā bija tāda normāla izmēra. Pirms kāda gada tur pirkām mazās. Pavisam mazas.

Charly
Tādas ap 20-30cm garumā ar visu asti varētu būt. Ne tās mikro, es laikam zinu, kuras tu domā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147